Keolab - Spicy Guitar za free na vsti.pl Wtyczek emulujących brzmienie gitar na rynku niewiele, tym bardziej cieszy fakt pojawienia się pluginu Spicy Guitar VST - softwarowej emulacji gitary akustycznej dla użytkowników okienek jak i systemu Mac OS X. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii wtyczka pozwala uzyskać realistycznie brzmiące gitary. Uwaga wtyczkę, za którą do tej pory trzeba było zapłacić 89 euro, teraz pobierzesz za darmo ze strony producenta jak i z naszego działu downloads.

Spicy Guitar to zestaw 9 brzmień gitarowych odgrywanych różnymi technikami. Ponieważ w przypadku Spicy Guitar mamy do czynienia z fizycznym modelowaniem gitary, użytkownik może swobodnie spersonalizować (modelować) wielkość pudła, materiału z jakiego wykonano struny a co dodatkowo przekłada się na możliwości instrumentu. Wtyczka posiada opracowane algorytmy detekcji akordów.


[Aktualizacja: 30-09-2010] Producent wtyczki Spicy Guitar udostępnił jej zaktualizowaną wersją (v1.1). Do najważniejszych zmian należą: algorytm wykrywający 12 dodatkowych typów akordów, system wykrywający akordy inwertowane, zwiększone możliwości w zakresie strummingu (przeciągania palcem po strunach).
[Aktualizacja: 15-03-2011] Keolab - Spicy Guitar do pobrania za darmo z naszego działu downloads (sekcja vst instruments)
Źródło: Keolab