freesamplesProducent Room Sound udostępnił okrojone wydanie paczki Jay Maas Signature Series Drums (wersja lite) stanowiącej zbiór akustycznych próbek perkusyjnych działających pod modułem Kontakt Player firmy Native Instruments.

W pakiecie znalazł się zestaw oparty na 7 elementach składowych (stopa, werbel, 2 kotły, cynel, oraz para hit-hatów) żywcem wyciągnięta z pełnego wydania. Całość oparto na 12-kanałowym mikserze z wbudowaną jednostką efektów. Użytkownik posiada możliwość personalizacji mapy brzmień. Z poziomu interfejsu można również stroić poszczególne elementów zestawu.

Pobierz również: bezpłatny pakiet akustycznych brzmień perkusyjnych SSD5 Acoustic Drum Kit VST/AU Stevena Slate’a

W przeciwieństwie do większości dostępnych kolekcji ta jest w pełni kompatybilna z BEZPŁATNYM wydaniem odtwarzacza Kontakt Player. Nie ma konieczności posiadania pełnego wydania samplera Native Instruments Kontakt.

 jay-maas-drums

 

Pobierz Jay Maas Signature Series Drums Lite Edition bezpłatnie (link poniżej)

Proces pozyskania paczki sprowadza się do kliknięcia w przycisk Add To Cart na stronie produktu, po czym wybranie z listy pozycji Lite version. Uwaga wymagane jest podanie ważnego adresu mailowego, na który otrzymamy link umożliwiający pobranie wtyczki.

Po paczkę Jay Maas Signature Series Drums Lite Edition odsyłam na stronę Room Sound (wielkość pobieranego pliku 507 MB)