Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Sample stopa / bas 2013/03/15 12:17 #19834

  • hiphop14
  • hiphop14 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania: 1
Poszukuję sampli zwykłej stopy jak i gitary basowej, mogą być również i loopy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sample stopa / bas 2013/03/15 14:31 #19844

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Gitary basowej generalnie brak jako wtyczka, są tylko darmowe brzmienia do Kontakt które nie działają z Kontakt Player, wyłączają się po 15 minutach. W samym Kontakt Player znajdziesz gitarę basową elektryczną jak i akustyczną, po przepuszczeniu przez jakiś wzmacniacz np. efekt gitarowy TSE B.O.D brzmi całkiem zacnie.

No a stopy perkusyjne jak i resztę elementów znajdziesz wszędzie.

Tu masz listę zestawów akustycznych dostępnych za darmo w internecie - bedroomproducersblog.com/2010/06/24/free...tic-drums-full-kits/

Tutaj maszyny perkusyjne - bedroomproducersblog.com/2010/09/16/free...rum-machine-samples/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sample stopa / bas 2013/03/15 21:12 #19848

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Trochę basu TU , ale stronka oferuje sporo innych kategorii z samplami. Ale to nie jedyna taka strona ;) o TU następna.
Wybacz, że to napiszę, ale to mój obowiązek: Wyszukiwarka (Google.pl) + właściwe zapytanie (w tym wypadku wpisałem "gutar bass loop") + twój czas = sukces! (przynajmniej częściowy).
Jakby tego było mało całe paczki z całkiem porządnymi samplami są co miesiąc w EiS i innych magazynach tego typu, chociaż na ogół niestety zagranicznych.
A o płatnych ofertach to chyba każdy wie.
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaziorkaski.

Odp: Sample stopa / bas 2013/03/16 21:20 #19865

  • dezler
  • dezler Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 18
Jak samplujesz TO ucz sie Samplować tak Bardziej zagłębiając się w temat tzn.
Sampling to nie tylko Robienie bitów z Sampli ale Mom zdaniem też i Diging (czyli szukanie, szperanie w płytach szukanie sampli ogulnie)
ale i godziny spędzone na ich cięciu wycinanie bass bebnów itp. Wtedy masz czysty Sampling
A przykładem Takiego Producenta jest Choćby Noon na pierwszych płytach robił bity typowo samplowane gdzie spedzał tygodnie w poszukiwaniach odpowiedniego sampla gdzie nawet bebny były wycinane
Werset, 1991, Rap.

Chcesz Bity ? Napisz, jakoś się dogadamy.
Za tę wiadomość podziękował(a): hiphop14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sample stopa / bas 2013/03/16 21:33 #19866

  • bixioman
  • bixioman Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Dokładnie tak :) Największa frajda jest jak samemu znajduje się i wycina sample.Noon jak najbardziej,szczególnie na 2 płycie Gry Studyjne to około 400 ciętych sampli z vinyli.A pierwszą swoją płytkę instrumentalną zrobił na FL Studio,i z tego co kiedyś gdzieś czytałem chociaż nie mogę znależć potwierdzenia to na FL zrobił też płyte Grammatik "Światła Miasta " :)
bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sample stopa / bas 2013/03/16 22:22 #19871

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Właśnie widzę, że szczyt bezczelności i lenistwa osiągnął apogeum. Google aż tak bardzo Cię boli, kolego?

Pierwsze co to masz musicradar z kupą darmowych sampli.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sample stopa / bas 2013/03/17 10:22 #19874

  • hiphop14
  • hiphop14 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie to nie tak że nie chce mi sie szukac, mam dużo sampli kicka tylko nie są one takie najzwyklejsze ( bo takich szukam ), w sensie że są przygłuche, wydłużone itp. Ale już znalazłem. Kiedyś znajomy mi pokazywał stronę na której dużo było tytułów starych utworów, orientuje sie ktoś jaka to mogła być :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sample stopa / bas 2013/03/17 20:37 #19883

  • dezler
  • dezler Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 18
psysutra ja rozumiem że Ty jesteś Ekspert masz pojęcie wiedzę ch*j wie co jeszcze ale ty weź się ogarnij
Stary gdzie bym nie widział twojej wypowiedzi to nie ma osoby i tematu gdzie nie dorzucił byś swoich 5 groszy.
Po to jest Takie forum żeby się pytać a ch*j Ci do tego czy ktoś jest leniwy czy jaki on by nie był.
Pytają znasz odpowiedz to jej udziel a jak cie wk*rwia tym tym co pisze to nie odpowiadaj na to i miej wyj*bane
Bo mnie aż rażą takie teksty! Widziałeś żeby Pietia czy N.E.X. Tak odpowiadali ? Nie Dlatego oni są najbardziej szanowani na tym forum
a ja jak widzę takie głupie przygadywanie to Moim zdaniem poziom Tego forum przez takich ludzi spada w dół
wiec zachowaj Mądrości dla siebie.



Uważaj na słowa...
Werset, 1991, Rap.

Chcesz Bity ? Napisz, jakoś się dogadamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez LocoMatt.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena