Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

jak ułożyć melodię w FL i czym? 2008/11/07 20:27 #2049

  • Bartkoo
  • Bartkoo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam!
mam prosbe czy ktos wyjasnil by mi jak ulozyc melodie w fl? i za pomoca czego? od razu prosil bym o zrobienie czegos jakby mini tutka bo na syntezatorach i ukladaniu w nich czegokolwiek sie w ogole nie znam;/ tak samo prosil bym o opisanie za pomoca czego moge ulozyc bassy oraz rowniez cos jakby mini tutek. pozdrawiam
Temat został zablokowany.

O:jak ułożyć melodię w FL i czym? 2008/11/07 20:31 #2050

  • ogurez
  • ogurez Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie wiem co to te mini tutki ale moze chodzi Ci o nuty :) melodie i bassy układasz w piano roll
Temat został zablokowany.

O:jak ułożyć melodię w FL i czym? 2008/11/07 21:31 #2052

  • Bartkoo
  • Bartkoo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
mini tutki, tzn. mini tutoriale :P
ok ale chodzi mi o opisanie co od czego w danym syntezatorze itp. bo ja kompletnie nie znam sie na tym i w oogle tego nie umiem. moglby mi ktos wszytsko od poczatku wyjasnic i opisac jak co sie robi od czego jest dana opcja i po co? bo kiedy probowalem i nie moglem nawet zmienic brzmienia w 3xOSC ;/
Temat został zablokowany.

O:jak ułożyć melodię w FL i czym? 2008/11/07 22:35 #2054

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Jasne do wszystkiego od razu tutoriale. Zrobimy z Pietią 10 płyt DVD z tutorialami specjalnie dla Ciebie. Pomagałem wielu, ale Ty jesteś naprawdę wyjątkowo ciężkim przypadkiem. Wystarczy umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz trochę samodzielnego myślenia. Na stronie głównej w dziale Fruity Loops Studio, Pietia bardzo ładnie opisał prawie wszystkie funkcje FL. To wszystko tam jest, wystarczy do jasnej cholery zajrzeć i przeczytać. A jeżeli nie jesteś w stanie dalej tego zrozumieć to zacznij zbierać znaczki albo kapsle od butelek bo kariery muzycznej raczej nie zrobisz. Naprawdę staram się być miły i powstrzymuje się od takich wypowiedzi. Jestem wyrozumiały i wiem, że ktoś może czegoś nie rozumieć, ale Ty przekraczasz wszelkie granice. Ode mnie pomocy już nie uzyskasz. Choćby się paliło i waliło. W ogóle nie widzę żebyś się chociaż starał coś zrozumieć czy spróbował samemu. Wszystko chcesz na srebrnej tacy. W takim razie gówno będzie, a nie taca. Grrrrr
Co do 3xOSC i innych syntezatorów to ciągle jestem w trakcie prac nad tutorialem do syntezy. Kiedy się ukaże to nie wiem bo mam bardzo mało wolnego czasu ostatnimi czasy.
Temat został zablokowany.

O:jak ułożyć melodię w FL i czym? 2008/11/08 12:27 #2060

  • Bartkoo
  • Bartkoo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak kur*a jestem ciezki! podales mi kiedys linka o automatyzacji ale gowno z tego wiedzialem bo nie bylo nawet jednej wzmianki o nalozeniu jednego efektu na 5 roznych kanalow ! w tym linku co dales mi to jedynie bylo o autoamtyzacji zeby ten efekt trwal tyle ile chce ! a teraz mnie opierd**asz?! zastanow sie co piszesz! nie we wszytskich bledach ktore komu wyjasnilas jest zawarta odpowiedz to tego co ktos chce. i uwierz mi czytalem ze zrozumieniem nie jestem taki tepy jak myslisz. wrecz przeciwnie uwazam ze ty taki jestes osadzajac innych nie znajac ich. zreszta twoj post swiadczy o twoim "poziomie"

P. S to ze jestem ciezki stwierdziles na podstawie odpowiedzi nie zwiazanych z moimi problemami. narka .
Temat został zablokowany.

O:jak ułożyć melodię w FL i czym? 2008/11/08 12:58 #2061

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Na tym forum, kłótnie nie są mile widziane. Podobnie jak obrzucanie się słowami.
Temat zamykam
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena