Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Poszukuje brzmienia 2014/09/03 21:51 #22404

  • Bazyl92
  • Bazyl92 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czesc wszystkim, poszukuję konkretnego brzmienia lecz nie za bardzo wiem na jakim instrumencie/syntezatorze powinno sie go szukac. Brzmienie najbardziej pasuje do organow z tego utworu:

ale tylko brzmieniowo, nie powinny byc to organy lecz jakaś synteza/orkiestra? Jest to bardziej potargane/wielobrzmieniowe brzmienie, jest ktos w stanie pomóc?

Dodam, aby ułatwić sprawe, że brzmienie te w moim utworze bedzie spelniac role brzmienia z tego kawałka dokładnie 1:30


Troche nie jasno to wytłumaczyłem, ale nie chce aby ktoś mi znalazł idealnie pasujacy dzwiek lecz chociaz podpowiedzial na jakim instrumencie go najpredzej znajde :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Bazyl92.

Poszukuje brzmienia 2014/09/04 16:42 #22407

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Znajomość wszystkich instrumentów to niełatwa sprawa, ale naprawdę nie słyszałeś nigdy orkiestry, a konkretnie jej sekcji dętej? To właśnie to brzmienie... Będzie to pewnie orkiestra z Kontakta grana po prostu akordami.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bazyl92

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Poszukuje brzmienia 2014/09/04 17:54 #22408

  • Bazyl92
  • Bazyl92 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Domyslam sie że moje pytanie było wrecz " noobskie " hehe ale tak ze znajomoscia instrumentow mam wrecz duze zaleglosci, na szczeście wiem jakiego konkretnego brzmienia mi potrzeba i mysle ze to jest duzy +. Co do brzmienia to tak, masz racje wlaśnie tego szukałem, wielkie dzięki! ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena