Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Witam! 2011/11/01 19:38 #14186

  • Ted01
  • Ted01 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Tadeusz i mieszkam wraz z żoną ( tymczasowo) w UK. Mam 52 lata i czworo samodzielnych dzieci oraz trójkę małych, kochanych wnucząt. Ostatnio kupiłem MAGIX Music Maker MX bo czasami dłubię przy muzyczce tzn. grywam na gitarce i chciałem coś ponagrywać. Jestem zielony w temacie MAGIX Music Maker MX Download Version oraz vst-i i wierzę, że tutaj znajdę życzliwych doradców i nauczycieli. Pozdrawiam.
Ted

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Witam! 2011/11/01 21:24 #14188

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj na forum - czuj się jak u siebie:) Zachęcam do zadawania pytań, udzielania się na forum jak również do uploadu własnego avatara, aby być bardziej rozpoznawalnym (Jak to zrobić? - przeczytasz tutaj ).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Witam! 2011/11/01 23:21 #14191

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Witam także serdecznie :). Niestety z tym oprogramowaniem nie miałem styczności. Mimo wszystko chętnie pomogę w razie problemu z innymi kwestiami. Na początek polecam poczytać kilka artykułów znajdujących się na stronie, jest tam dosyć trochę ciekawych informacji na początek, szczególnie słowniczek pojęć jakie znajdują się w każdym oprogramowaniu i nie tylko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Witam! 2011/11/03 19:11 #14204

  • Ted01
  • Ted01 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Dziękuję za miłe słowa oraz sugestie. Właśnie po troszkę czytam i zaznajamiam się z fachową terminologią oraz próbuję to zrozumieć. Tak się składa, że zabrałem się za dość duży obszar do "orania". Chcę tworzyć filmowe/obrazowe aranżacje np. pokazy zdjęć z efektownymi przejściami ( korzystam z Nero 11 i CyberLink PowerDirector 10) oraz z własnymi podkładami muzycznymi i wokalnymi. posiadam b.dobrego Nikona (lustrzankę). Jestem na etapie kupowania comba/ wzmacniacza (chyba wybiorę MARSHALL AS 50D ) no i posiadam MAGIX Music Maker MX do tego wszystkiego posiadam niezły komputer.
Świat cyfrowej technologii trochę mnie fascynuje a zarazem onieśmiela swą dynamiką zmian. Nie mam przygotowania zawodowego ale mam nadzieją, że to co już zrobiłem w ostatnich 5 latach jest na tyle dużym postępem, że jestem.. optymistą. MAGIX Music Maker wersja 6 była używana przeze mnie około 6 lat temu kiedy to "poprawiałem" swoje nagrania uczynione w kuchni i z mikrofonem w starym kotle służącym wcześniaczej do prania. Była to wersja hm... piracka i później nie miałem z tym do czynienia.

I tak na koniec, za chwilę pobiorę i zainstaluję Fruity Loops. Coś czuję,że niepotrzebnie kupiłem Magix....
Pozdrawiam serdecznie!
Ted

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ted01.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena