Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jou wszystkim. 2011/12/14 21:51 #14645

  • Kardas
  • Kardas Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam wszystkich.
Mam 19 lat, w FLu kombinuję od około 4 lat z przerwami. Na vsti.pl także zaglądam od dość dawna, ale dotychczas raczej się "ukrywałem", wolałem wszystko dokładnie czytać i po cichu sobie tworzyć "do szuflady". Jednak niedawno, przeszukując foldery z projektami i naliczając ich (wliczając w to trochę duplikatów i naprawdę śmieciowych projekcików) ponad tysiąc, zdecydowałem się w końcu chociaż trochę ujawnić :P.
Mam cichą nadzieję, że to przywitanie się i w końcu, w miarę możliwości, aktywne uczestnictwo na forum da mi kopa i motywację do działania. Bo niestety, przyznaję to z bólem serca, cierpię na niesamowity słomiany zapał i natłok nowych pomysłów. Z tego tysiąca projektów w całości ukończyłem może ze dwa (nie licząc kilkunastu bitów dla kumpli)...
Moją 'dumą', a jednocześnie problemem jest fakt, iż lubię słuchać i tworzyć naprawdę różne gatunki muzyki, nie mogę skupić się na jednym konkretnym. Lubię metal (i to praktycznie każdy, thrash, heavy, prog, doom, black, death, folk, djent [polecam Animals as Leaders :d]), rock, funk, blues, jazz, rap, wszelkie odmiany elektroniki (od Bilińskiego poprzez house, trance do jungle, drum and bass czy dubstep). Gram też dość amatorsko na bębnach w kapeli (kiedyś thrash metal, teraz głównie rock/funk) oraz hobbystycznie na klawiszach.

To się rozpisałem... Mam nadzieje, że dzięki takiemu "oficjalnemu" rozpoczęciu działalności pokaże moje projekty szerszej publiczności i może W KOŃCU coś skończę. :D
Pozdr!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jou wszystkim. 2011/12/15 02:17 #14646

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Witaj! :)

Czekam na pierwsze kawałki w takim razie, ciekawy jestem co tam wykręciłeś przez ten czas :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jou wszystkim. 2011/12/15 05:24 #14649

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Cześć, ja w pierwszej kolejności chciałbym usłyszeć trochę cięższego grania - bo rzadko się zdarzają tego typu utwory tutaj na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jou wszystkim. 2011/12/15 20:53 #14650

  • Kardas
  • Kardas Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 5
No niestety co do cięższego grania, to będzie o tyle ciężko, że poprostu praktycznie nie posiadamy nagrań w jakości lepszej niż "bardzo kiepska". To bardziej koncertowy projekt i chociaż planowalismy kilka razy zrobienie jakiegoś dema, to niewiele z tego wyszlo niestety. Porządne nagranie kapeli w kompletnie amatorskich warunkach nie jest takie proste i wiele razy się o tym dość brutalnie przekonaliśmy :P. Aktualnie powoli kombinujemy ze "zdalnym" nagrywaniem, bo niestety się porozjeżdżalismy na studia na dosyc spore odległości. Układamy perke, gitarzysta i basista dogrywają gitary przez Guitar Riga czy Amplituba, ale jeszcze jakiś czas minie zanim się z tym ogarniemy.
No ale w miarę mozliwości będę zamieszczał jakieś tam charczące nagrania i koncertówki filmowane biletem miesięcznym, chociaż dla zaspokojenia ciekawości :).

No a co do reszty projektów, to niestety również musicie się przygotować na wysyp niedokończonych kilkudziesięciosekundowych pętli-pomysłów. Rozważam stworzenie osobnego tematu, w którym zamieszczał bym poprostu co poniektóre pomysły warte choć minimalnej uwagi. :P

Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jou wszystkim. 2011/12/16 15:16 #14657

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Cześć Kardas :) dodaj coś na moje stare uszy :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena