Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Witam! 2012/01/27 19:19 #15060

  • Sickhead
  • Sickhead Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich użytkowników tej zacnej strony. Moje prawdziwe imię to Dawid. Swoją przygodę z FL'em rozpocząłem jakieś 1,5 roku temu i trwa to do dzisiaj. Co prawda nie zostałem obdarzony jakimś nadzwyczajnym talentem, ale strasznie ciągnie mnie do zabawy z dźwiękiem i czerpię z tego wiele radości.

Muzyka jaką tworzę, to ekstremalna hybryda moich ulubionych gatunków - od industrialu, do ciężkich gitarowych brzmień hardcore'owych po klasyczne bity death rap'owe. Niestety ciągle się uczę i nie prowadzę jak na razie żadnego aktywnego projektu.
Dodatkowo zajmuję się wokalem, głównie różnymi rodzajami krzyku itd. W bardzo bliskiej przyszłości chcę rozpocząć realizować własny projekt.

Jeśli ktoś by był chętny do jakichś konsultacji na GG, czy udzieleniu kilku porad, to byłoby super. Będę także aktywnie korzystał z forum, no ale chciałbym mieć tez kogoś pod ręką - tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Sickhead.

Odp: Witam! 2012/01/28 06:57 #15062

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Cześć, życzę Tobie Wszystkiego najlepszego - rozwoju, realizacji swoich planów. Zachęcam do udzielania się na forum, zadawania pytań: pamiętaj (nie ma głupich pytań) wszystkie pytania są dobre.
Pietia

p.s. nie zapomnij o awatarze:P (jak go wgrać patrz link w opisie pod moją wypowiedzią)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena