Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Witam 2012/06/24 17:41 #16477

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Witam , przedstawię się jako LocoMatt gdyż pod tym pseudonimem pracuję w wolę pozostać anonimowy.
Muzyką zajmuję się ok. 2 lata , jest to tylko moje hobby nie jakieś tam "profeszjonalna" działalność. Częściowo widzę swoją przyszłość jako producent muzyczny ale jestem jeszcze młody więc dużo przede mną . Znalazłem się tutaj za poszukiwaniem wtyczek lecz zacząłem czytać forum i zacząć się udzielać. Mam zamiar dowiedzieć się tu czy moje utwory są czegoś warte poprzez wasze oceny ( wiem że jest tu kilku zawodowców) i nie liczę na samy pozytywy gdyż moje grono znajomych uważa że moje utwory im się podobaj (głównie koleżanki LOL), a też nie wiem czy im wierzyć. Pracuję ja w moim zakątku i nie korzystam z żadnego sprzętu ( wiem hahaha )
ale jednak nie każdego stać wydać np. te 100zł na używane AKAI MPD 100 (czy jakoś tak to szło nie pamiętam). Liczę że spotkam miłą atmosferę i bez żadnego hejtingu się tu obejdzie i poznam wiele osób które będą mnie wspierały. PEACE!
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Witam 2012/06/24 19:16 #16480

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj, miło że się u nas zatrzymałeś... możesz liczyć na nasze wsparcie. Do następnego postu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Witam 2012/06/25 14:41 #16484

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Witaj :).

Ciekawie nakreśliłeś sytuację. Faktycznie ze znajomymi to jest czasami mocno naciągane ze względu na przyjaźń albo inne stosunki, chociaż na pewno są wyjątki. Hejtingu tutaj raczej nie spotkasz ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena