Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Witam 2012/07/06 17:06 #16612

  • zgraja
  • zgraja Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Nie wychodząc z domu wspomagaj naukowców w badaniach kształtujących przyszłość świata. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: http://www.boincatpoland.org
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zacząłem dość niegrzecznie od wrzucenia swojej muzyki na forum, zamiast przywitać się jak na kulturalnego człowieka przystało. Tak więc niniejszym nadrabiam zaległości i witam wszystkich czytelników forum.
Przygodę z FL Studio zacząłem trzy miesiące temu. Jest to mój pierwszy program DAW. Moje doświadczenie w korzystaniu z tego typu programów jest zerowe (w kwietniu jeszcze nie wiedziałem, że istnieją takie programy i że nie muszę ani sprzedać swojego mieszkania, ani zastawić w lombardzie swojego psa, by wejść w posiadanie takiego cuda technologii komputerowej).
Nie jestem muzykiem, moja znajomość terminologii muzycznej jest bliska zeru (nie znam nut, słowo daję, w życiu nie poznałem nawet pół nuty!), tak więc jeśli komuś przyjdzie do głowy, by podzielić się ze mną swoją opinią na temat mojej twórczości, usilnie upraszam o stosowanie języka możliwie prostego i zrozumiałego (wiem, będzie trudno...). Z góry dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam

zgraja (GG-Point na soundcloud)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Witam 2012/07/06 17:21 #16614

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Miło, że odnalazłeś vsti.pl - nie jest to z pewnością najlepsza strona w sieci poświęcona różnym zagadnieniom związanym z muzyką, ale dzięki temu możemy gonić lepszych o nas. Póki co zdecydowanie powinieneś odnaleźć się na stronie.
Śmiało pytaj udzielaj się na forum, i po prostu nas odwiedzaj.
Życzę samych sukcesów w odkrywaniu Fl Studio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Witam 2012/07/06 17:26 #16615

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Witaj ;).

Nuty, a co za tym idzie ogarnięcie potem skali, tonacji czy akordów to nie jest wiedza tajemna więc warto się z tym zapoznać, to nie gryzie a pozwala pewne rzeczy wykonywać w pełni świadomie :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Witam 2012/07/06 19:20 #16616

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Cześć ,,zgraja,,
Przy okazji dzięki za odwiedziny na SC ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena