Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Witam serdecznie, potrzebuje porady. 2015/10/19 23:41 #23177

  • diabelek
  • diabelek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Przepraszam, że tak na powitanie szukam odpowiedzi, ale jestem kompletnie zielony w tym temacie. Od jakiegoś czasu pracuje w fl studio z początku zaczynałem od takich gatunków jak ambient i pokrewne. Ostatnio bardzo zainteresowałem się muzyką klasyczną (filmową), w której chciałbym spróbować swoich sił. Dlatego też chce się poradzić jakie wtyczki do takiego gatunku najlepiej się nadają.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Witam serdecznie, potrzebuje porady. 2015/10/21 17:07 #23182

  • adrian0
  • adrian0 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Krótko mówiąc na to o co pytasz nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ tutaj główną rolę odgrywa wyobraźnia i inspiracje :) Różne wtyczki dają praktycznie nieograniczone możliwości, jedne brzmią tak drugie inaczej, zawsze można coś wykręcić co ciekawie i niepowtarzalnie zabrzmi. O to właśnie w tym wszystkim tu chodzi. Mimo tego jeżeli faktycznie mam coś wskazać czy polecić - bo sam również siedzę w tych gatunkach, które sam opisujesz - mogę doradzić Ci wtyczki STS bądź HG Fortune. Przepełnione dźwiękami otoczenia, tła - nie wiem jak to fachowo nazwać :) jeśli ambient to powinno Ci się spodobać. Co do tworzenia muzyki - jak ja to nazywam - "pod obraz" to pewnie jakieś programy imitujące dźwięki instrumentów smyczkowych, Edirol Orchestral, z darmowych to z pewnością DSK. GTG daje fajne stringsy syntezatorowe z zeszłych dziesięcioleci oraz mnóstwo gałek do modulacji. Większości nazw nie pamiętam, za to znakomicie pamiętają je google :) wystarczy wpisywać do wyszukiwarki odpowiednie frazy i wytrwale szukać :)
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Witam serdecznie, potrzebuje porady. 2015/10/22 15:47 #23184

  • diabelek
  • diabelek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena