Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

komorra wita :) 2010/10/27 15:53 #9978

  • komorra
  • komorra Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • http://mkinfo.i8p.eu/
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie. Od paru tygodni śledzę vsti.pl, bardzo fajna stronka. Zajmuję się głównie programowaniem, ale że od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem FL Studio, czasami korci żeby to programowanie ukierunkować jakoś w stronę muzyczną - był okres w którym bawiłem się tworzeniem pluginów do FL Studio, nawet coś tam zaczęło wychodzić, tylko że jak dodałem dużo bajerów do mojego pluginu, to żarł niesamowite ilości CPU. Ale nie o pluginach chciałem pisać tutaj w moim pierwszym poście.

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakiś "tool" muzyczny, który po wprowadzeniu bassline-u, wygeneruje pasującą melodię pod ten bas. Jeżeli jeszcze czegoś takiego nie ma, chętnie bym stworzył takie narzędzie. Eksport melodii nim wygenerowanej byłby do pliku MIDI, aby łatwo sobie wstawić go do FL-a. Co o tym myślicie? Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:komorra wita :) 2010/10/27 20:37 #9979

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj na forum:)
Apropo narzędzia o które pytasz, nie do końca mogę zrozumieć co masz na myśli - napiszę jednak że w Fl Studio z poziomu okna Piano roll (menu> tools) znaleźć można moduł zwany Riff machine o którym szerzej przeczytasz tutaj .
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena