Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Liczne problemy po migracji 2011/05/08 10:28 #12307

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Tak właśnie wygląda. Kwestia gustu, jest prosty i minimalistyczny, Rekkerd.org ma podobny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Liczne problemy po migracji 2011/05/08 11:13 #12312

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Solid State napisał: Czu u was strona wygląda tak?

Pamiętam jak admin jakiś czas temu uchylił rąbka tajemnicy i pokazał nowy layout. Z tego co sobie przypominam był pomarańczowo biały. Jeszcze raz się was pytam czy u was wygląda to tak jak u mnie na zdjęciu. No za przeproszeniem ,ale gorszego wyglądu forum to ja nigdy nie widziałem. Już standardowe szablony forum maja o wiele lepsze, przyjemniejsze barwy.


Z tego co pamiętam prezentowany poprzednio layout nie miał ani troszkę pomarańczowego, kolorystyka szablonu jest jaka jest (na pewno korzystniejsza), kolorystyka samego forum zostanie poprawiona i jeżeli będzie faktycznie korzystniejsza - pozostanie na stałe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Liczne problemy po migracji 2011/05/08 12:23 #12315

  • Solid State
  • Solid State Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 1
Pod względem wizualnym bardziej odpowiadała mi stara wersja. Ta to jakieś nieporozumienie (biała plansza i kupę tabelek porozkładanych) no ale skoro podoba się wszystkim. Osobiście te wszystkie tabelki na głównej (pliki do pobrania, ostatnie na forum) powinny byś umieszczone np. po prawej stronie www. Niedopuszczalne jest aby przewijać pół strony by dostać się do głównego teksty (oczywiście jak dla mnie). Nie ma ba forum jakiegoś amatora grafika?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Liczne problemy po migracji 2011/05/08 13:14 #12318

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44

Solid State napisał: Pod względem wizualnym bardziej odpowiadała mi stara wersja. Ta to jakieś nieporozumienie (biała plansza i kupę tabelek porozkładanych) no ale skoro podoba się wszystkim. Osobiście te wszystkie tabelki na głównej (pliki do pobrania, ostatnie na forum) powinny byś umieszczone np. po prawej stronie www. Niedopuszczalne jest aby przewijać pół strony by dostać się do głównego teksty (oczywiście jak dla mnie). Nie ma ba forum jakiegoś amatora grafika?


Zgadzam się. Całość jest totalnie nieczytelna i nieintuicyjna. Layout- minimalizm i kubizm już minął dobre kilkanaście lat temu (wtedy powstało obecne logo Renault)
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Liczne problemy po migracji 2011/05/08 13:40 #12319

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Początki zawsze są trudne - mowa o przyzwyczajeniu się do pewnych rzeczy. Ale właśnie tak jest ze wszystkim. Weźmy tutaj pod uwagę np Fl Studio, które przez wiele lat zdarzyło się naprawę zmienić nie do poznania. Oczywiście z każdą kolejną wersją słychać narzekania i biadolenia, że usunęli to, zmienili tamto (a ja byłem do tego przyzwyczajony). Póki co biadolenie się po pewnym czasie kończy a my z perspektywy czasu przyzwyczajamy się do nowych rozwiązań - ba co więcej stwierdzamy że są dobre.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Liczne problemy po migracji 2011/05/08 13:43 #12320

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
W sztuce może i tak, ale nie w internecie. Skórka jest dla mnie jak najbardziej okej. Gdyby poprawić co nieco może by zrobiło się jakiś kompromis, ale zastanówcie się czego chcecie? Kolorowego sajciku z gliterami? To właśnie wyszło z mody już dawno, a stawia się na minimalizm i czytelność ;). Zobaczcie te strony:

www.wp.pl/
www.youtube.com/
pl.wikipedia.org/
myvst.com/
rekkerd.org/

Pierwsze lepsze zakładki jakie miałem pod ręką w górnym pasku.

Wszystkie opierają się na bieli, odcieniach szarości i dodatkowym kolorze akcentującym. Tu mamy niebieski. Cała reszta to już wypełniająca grafika. Gdyby napis vsti.pl zastąpiło logo, tytuły tabelek miały kolor wyróżniający i np. animowany blok najciekawszych wiadomości na pewno nikt by nie narzekał i wrażenie było by w pełni pro.

Nie że jakoś specjalnie bronie tego motywu, bo jest mi to obojętne, ale zarzut, że minimalizm wyszedł z mody jest nieprawdziwy ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena