Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/14 11:37 #12956

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witajcie na vsti.pl w nowych szatach.
Wprowadzone zmiany to nie tylko kwestie wizualne, to również aktualizacja silnika będącego podstawą działania strony, jak również kilka drobnych udogodnień.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego korzystania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/14 12:06 #12957

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie, proszę Cię, o ile tamto ułożenie strony było skokiem do przodu o tyle ta wersja jest po prostu okropna. Nie widzę tutaj teraz nic, wszystko jest zlane byle jak, a najważniejsza część czyli podgląd ostatnich tematów na forum pokazuje tylko 3 pozycje, w dodatku zlewa się z reklamą. Ułożenie i czytelność gorsza niż portale w 1998 roku, na których w końcu coś znalazłem, tutaj nic. Dostałem na maila, że w tematach które śledzę ktoś się wypowiedział i nie mogę ich znaleźć! W ostatnie tematy na forum w zakłądce nie pokazuje się jak zwykle, a w ostatnie tematy na głównej mamy tylko 3 i potem długo długo nic.

Swoją drogą cała lista tematów wygląda jak Google Ads dlatego jak ktoś z zewnątrz zobaczy taką stronę to wyjdzie od razu, bo każdy zainteresowany unika takich reklam jak ognia. To reklama ma się dopasować do treści strony, nie strony do reklamy, żeby ją na siłę klikać.

Przegiąłeś po prostu ;). Zmień tak jak było, albo popraw czytelność na taką samą albo lepszą, bo inaczej nie mam jak korzystać ze strony w ogóle.

Przeczytaj sobie TUTAJ

Maksymalna ilość jednostek reklamowych Google na pojedynczą stronę wynosi 3, tutaj doliczyłem się 4 na głównej. Haha, odświeżyłem jeszcze raz, teraz 5+1 wyskoczyło ;). W takich momentach mam ochotę zainstalować AdBlocka, ale nie rozwiąże to problemu nieczytelności treści.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/19 00:07 #13017

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Jak dla mnie ten layout jest koszmarem. Aż się odechciewa wchodzenia na portal, poważnie... Na dzień dobry 4 reklamy i obok takim samym krojem info o downloadach, tak samo posty na forum po prawej i niżej 5 reklam kolejnych. Nieeeeeeeeeeeee, jak dla mnie jest to TRA GI CZNE.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/19 12:40 #13021

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Strona wygląda teraz jak zwykły SEO spam. Widzę, że Admin nie robi sobie nic z tego i dalej reklamy stoją tak jak stały. W takich sytuacjach rozważam zainstalowanie AdBlocka, gdyż nie używam go ze zwykłej uczciwości dla webmasterów, ale za takie coś już dawno powinienem go włączyć. Pomijam już estetykę i przejrzystość która nie istnieje, dopasowanie treści do reklam google to jest brak poszanowania swoich użytkowników.

Zepsułeś stronę, w tym cały dorobek jaki ona sobie wyrobiła. Poza oczywistymi następstwami jakie napisałem w poprzednim poście jest jeszcze inne poważne. Za łamanie regulaminu Google, którym ewidentnie się nie przejmujesz a chodzi tutaj o nakaz nie umieszczania więcej niż 3 reklam na stronie, gdzie jak sami piszą 3 to już przegięcie i doradzają 2 i 1 na podstronach, więc prędzej czy później doprowadzisz do zbanowania VSTi.pl w wyszukiwarce Google. Boty nie są głupie i szybko wychwytują takie manipulacje.

Naprawdę nie chcę mi się już przeglądać postów, a za jakiś czas po prostu przestanę, bo jeżeli ktoś mnie karze reklamami i próbuje wykorzystać żebym tylko kliknął w złą tabelkę za to, że udzielam się na forum to coś tutaj jest nie tak.

Nie wiem co z Wami, ale admini strony muzycznych szlachtują swoje dzieła na drobne plasterki, najpierw beatsfactory jakie by nie było zniszczył je spam, potem sound lab, teraz vsti.pl. To jakaś zaraźliwa epidemia? Wszędzie proces był taki sam - cisza i bezinteresowność, długo brak jakichkolwiek zmian, w końcu obietnica zmiany na lepsze a jak się okazuje na gorsze w dodatku z reklamami, strona spadała w rankingu, nie pojawiali się nowi, starzy przestali pisać. Plum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/19 15:13 #13024

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Nie rozumiem Waszego oburzenia, chociaż macie do tego prawo, podoba się, nie podoba rzecz gustu.
Co do reklam, nie oszukujmy się, strona nie działa na darmowym serwerze, a jej utrzymanie kosztuje - póki co od nikogo wsparcia z tej strony nie mam (mowa o wsparciu finansowym) - stąd też reklamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/19 19:33 #13029

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
ładnie -przed chwilka napisałem litanię... gdzie to jest??????????? ://

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/19 19:40 #13031

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
coraz bardziej mnie to w***ia :/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/20 06:51 #13034

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35

Pietia napisał: Nie rozumiem Waszego oburzenia, chociaż macie do tego prawo, podoba się, nie podoba rzecz gustu.
Co do reklam, nie oszukujmy się, strona nie działa na darmowym serwerze, a jej utrzymanie kosztuje - póki co od nikogo wsparcia z tej strony nie mam (mowa o wsparciu finansowym) - stąd też reklamy.


Dokładnie tak! Gdyby, ktoś zaoferował wsparcie finansowe........
Cóż , lepiej się oburzać.
Koledzy, Pietia włożył tyle czasu i sił w tą stronę, a jej zawartość jest naprawdę tak bogata (zwłaszcza dla początkujących w świecie FL Studio), że naprawdę nie ma co robić szumu.
Znajomy informatyk zauważył już czas jakiś temu, że dzisiejsza młodzież, tzw. pokolenie NEO, rewelacyjnie sobie radzi w witrynach zasypanych niechcianymi reklamami i linkami nie wiadomo dokąd. Zaś starsi użytkownicy muszą po prostu się przyzwyczaić, lub zrezygnować z internetu, hehe.
Osobiście też tego nie lubię. Firefox umożliwia sporo jeśli chodzi o blokowanie niechcianej treści na stronach. Może warto skorzystać ;)
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena