Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Invaild Token 2012/05/31 15:18 #16238

  • Herlrzax
  • Herlrzax Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 2
Na 10 prób zalogowania się, 7 końcu się fiaskiem ponieważ wyskakuje komunikat "Invaild token", a wiem, że hasła wpisuję dobre na 100%.

To błąd znany administracji vsti.pl ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Invaild Token 2012/05/31 16:26 #16240

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj, problem znany, a co gorsza nie wiem jak go rozwiązać - prawdopodobnie problem leży w wykorzystywanym szablonie.
Problem dotyczy również mnie, na pewno zdecydowanie łatwiej zalogować się np. z poziomu Firefoxa niż IE9

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Odp: Invaild Token 2012/05/31 16:45 #16242

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Korzystam z Firefoxa, też mam ten sam problem. Wydaje mi się jednak, że jest na to sprawne rozwiązanie. Zauważyłem, że problem z zalogowaniem pojawia się tylko wtedy kiedy próbuję logować się ze strony głównej. Jeżeli tak się dzieję, to po prostu wchodzę do jakiegoś tematu, klikam odpowiedz, loguję się właśnie w tym miejscu zaznaczając zapamiętanie użytkownika i wszystko działa :).

Tokenem często są nazywane takie systemy jak CAPTCHA, gdzie trzeba przepisać poprawnie znaki z obrazka, ochrona przeciw botom. Jednak tutaj takiego nie ma, może coś nie tak ze skryptem w tym szablonie pod tym kątem? Że niby jest, a niby nie ma i konflikt? Niestety PHP i bazy danych to nie moja działka więc nawet gdybym mógł przeszukać to i tak nie pomogę, to takie luźne przypuszczenie tylko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Invaild Token 2012/06/01 11:19 #16251

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Ja znowu loguję się z poziomu Google Chrome i w moim przypadku problem pojawia się nie tylko na stronie głównej,ale również wchodząc na jakiś temat próba logowania kończy się zgrzytem.Faktycznie problem może wynikać z szablonu jak wspominał Pietia,to kwestia czysto programowa moim zdaniem.
Ale na szczęście problem nie jest dla mnie na tyle uciążliwy,żebym mógł się denerwować w tej kwestii;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena