Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Polski projekt indie: The Mims Beginning 2013/07/22 12:45 #20892

  • V G
  • V G Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam serdecznie, post ten nie ma na celu zaspamowania forum, jest jedynie małą autoreklamą i autopromocją naszej twórczości.

Razem z grafikiem i programistą tworzymy już od ponad roku grę strategiczną o tytule The Mims: Beginning, poniżej krótki (niepełny) opis:


"Celem gracza jest wykonywanie przeróżnych zadań związanych z odbudową okrętu kosmicznego, a
ułatwić to zadanie możemy poprzez prawidłowy rozwój naszych planet. Podstawowym elementem koniecznym do egzystencji i rozwoju kolonii jest energia, niezbędna do odnowy sił witalnych Mimsów zużytych podczas wykonywania prac oraz prawidłowego funkcjonowania infrastruktury. Jest ona wytwarzana w generatorze na Bio Masę uzyskaną ze specjalnych owoców przerabianych w Ekstraktorze.
"


Tutaj można wesprzeć projekt (nawet złotówka ma znaczenie !)
W Polsce crowdfunding dopiero się rozwija a platforma wspieram.to jest doskonałym przykładem jak szybko ten rozwój następuje.
wspieram.to/240-the-mims-beginning-czyli...smosu-na-wesolo.html

Główna strona gry: www.mimsthegame.com


Moja rola w projekcie to cały sound design a także muzyka (czyli generalnie kuuupa roboty). Ostatnio pracujemy nad implementacją dźwięków do gry a także w opracowaniu są odgłosy Mimsów (voice acting).
Tutaj możecie usłyszeć pierwsze eksperymenty z łączeniem warstw dźwiękowych:


O projekcie zrobiło się już całkiem głośno a nie dawno patronat medialny objął portal 1ndie World. Zachęcam do zapoznania się z projektem i udostępnienia go znajomym !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez V G.

Polski projekt indie: The Mims Beginning 2013/07/22 15:14 #20896

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Cieszą mnie takie projekty, ze swojej strony życzę samozaparcia i autorealizacji. A taka forma reklamy (tutaj post) jeżeli tylko miałaby Wam pomóc to jestem za.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena