Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Proste ściąganie filmów z YouTube za pomocą Google Chrome 2013/01/17 13:17 #18975

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Na YouTube jest mnóstwo tutoriali i tricków z których nie jeden z nas korzystał,korzysta lub będzie korzystał.Za pomocą fajnego rozszerzenia do przeglądarki Google Chrome można zapisać na dysk filmy wideo z różnymi formatami i rozdzielczościami.
Nie będę się rozpisywał,na filmiku znalezionym w sieci wszystko jest czytelne;)
P.S. na filmiku jest opcja dodaj,ale teraz już nie można w ten sposób zainstalować to rozszerzenie.Po ściągnięciu pliku ręcznie wrzucamy go w taki sposób:"W przeglądarce wchodzimy w: narzędzia/rozszerzenia i pobrany plik przeciągamy w puste pole,odznaczamy zgodę na instalację i gotowe:)"
W razie problemów pisać,to pomogę.
Za tę wiadomość podziękował(a): LocoMatt

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Proste ściąganie filmów z YouTube za pomocą Google Chrome 2013/01/17 13:52 #18976

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Nie mogłem się doczekać aż stworzą taką wtyczkę do Google Chrome. Zawsze trzeba było się bawić jakimiś stronami lub niezaufanymi programami które zaniżały jakość "produktu". Teraz wszystko jest o wiele łatwiejsze :P
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Proste ściąganie filmów z YouTube za pomocą Google Chrome 2013/01/18 12:26 #18983

  • zygmunt
  • zygmunt Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zainstalowałem. Przeciągnąłem i mam już w narzędziach w rozszerzeniach ikonę: YouTube Downloader: MP3 / HD Video Download, ale po uruchomieniu YouTube nie pojawia się zakładka Download. :-(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Proste ściąganie filmów z YouTube za pomocą Google Chrome 2013/01/18 12:38 #18984

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Ponieważ przy niektórych filmach nie ma możliwości zapisu ,miałem tak samo i faktycznie niektóre są niedostępne.Zapodam Ci linka i sprawdź czy na tej stronie pojawi się opcja:http://www.youtube.com/watch?v=XnXnzd69CIc
Zapodaję zdjęcie z mojego kompa:
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Proste ściąganie filmów z YouTube za pomocą Google Chrome 2013/01/18 13:39 #18988

  • zygmunt
  • zygmunt Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie mam zakładki POBIERZ. Trudno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Proste ściąganie filmów z YouTube za pomocą Google Chrome 2013/01/18 13:39 #18989

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Mi zasysa wszystko co ma związek z filmową zawartością adobe flash. Korzystam po prostu z downloadera FlashGet w wersji klasycznej plus odpowiednia wtyczka do Firefoxa FlashGot które przechwytuje wszystko i wrzuca do wyżej wymienionego programu. Łapie nie tylko wszystkie filmy z YT w każdej jakości jaka zostanie wybrana, ale także wszystkie inne serwisy, nawet reklamy czy trailery ze Steama. Dosłownie wszystko co da się odtworzyć może zostać pobrane. Jeżeli jest w formacie FLV zawsze można przekonwertować do innego formatu. Filmy 720p na YT są jednak w formacie MP4 od samego początku. Polecam takie rozwiązanie.

Co do sposobu z tematu - sprawdźcie czy przyczyną nie wychwytywania niektórych filmów nie są inne linki. YT ma swój krótszy adres youtu.be, wtyczka może sobie z nim nie radzić. Tak samo dodatkowe funkcje w adresie, filmy z playlisty mają trochę inny adres niż normalnie.
Za tę wiadomość podziękował(a): MadDziadPL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Proste ściąganie filmów z YouTube za pomocą Google Chrome 2013/01/18 15:21 #18995

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Thnx N.E.X. za info,sprawdzę kwestię adresu z YouTube, ponieważ z Firefoxa nie chcę korzystać(nie podszedł mi wcale).Większość filmów ściągam bez problemu,ale jest kilka do których nie ma opcji zapisu:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena