Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

BeatBox 2010/11/14 20:14 #10167

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
Jestem beatboxerem, chętnie nawiążę współpracę z kimkolwiek, bo samemu smutno :) najlepiej wychodzą mi rytmy perkusyjne i... trąbka :) wszystkie informacje kontaktowe w profilu. Co do jakości i umiejętności, to nagram coś i wrzucę na majspejsa, każdy będzie mógł ocenić. Jednak muszę się dorwać do neta w kompie. Ale ale. Killa Kela nie jestem :)
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BeatBox 2010/11/14 23:21 #10169

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jeżeli jeszcze tego nie robiłeś to podbijaj do lokalnych i nie tylko klubów żeby załatwiać chociaż krótkie występy ;). Wcale nie trudno o dogadanie się, wiem coś o tym. Jakbyś jeszcze znalazł sposób na kreatywność, np. jak Dub FX to szybko byś coś podziałał :).

A co do współpracy - ciągle szukam różnych rozwiązań czy kooperacji z możliwym ciekawym wynikiem, ale nawet gdyby to nie nasze rejony, bo ja z okolic Katowic ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BeatBox 2010/11/15 08:17 #10174

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
Stary. Kumałem się z paroma osobami z Wln, bo miałem to szczęście, że w liceum chodziłem do klasy z ziomkiem, że tak powiem, "zaangażowanym" :) tylko zawsze jakoś czasu brakowało, bo jestem zajętym człowiekiem :) oprócz tego, gdy w Wln były warsztaty graffiti, występowałem na scenie. Tak że nie jest źle. A co do Dub FXa, kumpel mówił mi to samo :)
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BeatBox 2010/11/15 08:25 #10175

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
A i jeszcze kwestia Kato. Mam tam dwóch ziomków, jednego z centrum (prawie), a drugiego z Mysłowic, a ten z centrum przyjeżdża na sylwestra, także wbijaj, pogadamy coś :) ha ha :) nie no, żart. Znaczy, jak chcesz, to wbijaj :) Ale przecież istnieje coś takiego jak poczta elektroniczna, telefon, gg itd. itp. sorki że takie rozbite te posty, ale jak piszę za dużo, to mi się telefon resetuje :)
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena