Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Praca nad dźwiękiem i muzyką przy grze komputerowej Scamper 2011/07/09 02:13 #12886

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Poszukujemy osoby zajmujące się konkretną obróbką audio (efekty, miks, mastering soundtracku), efektami dźwiękowymi (nagrywanie, późniejsza edycja) i/lub kompozycją muzyki. Jeżeli uważasz, że możesz się przydać, chcesz współpracować z zespołem wymieniając doświadczenia, nabrać umiejętności przy pracy z dużą grupą ludzi (30+) oraz jesteś chętny/a do zaangażowania się w projekcie tworzenia gry cRPG w klimatach posthumaniuty oraz dark Science fiction, częściowo opartą na systemie RPG Neuroshima wydawnictwa Portal - pisz już dziś.

Działamy na terenie Górnego Śląska, a konkretnie w Gliwicach gdzie odbywają się spotkania, mile widziana dyspozycyjność i możliwość zjawienia się od czasu do czasu jeżeli także jesteś ze śląska.

Projekt w trakcie tworzenia, ma aktualnie charakter niekomercyjny.

Uwagi:
- Muzyka jak i w szczególności efekty dźwiękowe muszą być wolne od konfliktów praw autorskich co oznacza, że muszą być wykonywane własnoręcznie i musisz być ich autorem (żadnych gotowych charakterystycznych loopów, darmowych efektów itd.)
- Projekty tylko na legalnym darmowym lub komercyjnym oprogramowaniu

Powstająca strona projektu: www.scamper.pl

Zgłoszenia wraz z opisem czym możesz się zajmować oraz demówkami wcześniejszych prac lub próbkami muzycznymi/dźwiękowymi można nadsyłać na adres "Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca nad dźwiękiem i muzyką przy grze komputerowej Scamper 2011/07/09 08:57 #12887

  • V G
  • V G Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
A gdzie programiści w tym projekcie? Stronka bardzo ładna, team okazały, dość profesjonalne podejście. Ale uczestniczyłem już w tysiącu takich 'niekomercyjnych' projektach i może jeden doszedł do skutku :-) Skąd mogę mieć pewność że akurat Wasz projekt wypali?

pozdrawiam :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez V G.

Odp: Praca nad dźwiękiem i muzyką przy grze komputerowej Scamper 2011/07/09 10:49 #12888

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Od siebie dodam, że wystarczy zobaczyć aby uwierzyć, to zupełnie inna klasa niż kilkuosobowe zespoły :). Na stronie praktycznie nic nie ma, jednak w projekcie co parę godzin ktoś coś kończy, ktoś coś zaczyna, jest już masa rzeczy, mamy konkretne terminy które należy dotrzymać dlatego gra będzie skończona, wpis do portfolio pewny.

Są programiści, i to dużo ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca nad dźwiękiem i muzyką przy grze komputerowej Scamper 2011/07/09 11:08 #12889

  • V G
  • V G Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
Oj dużo już było takich projektów uwierz :-) Ale ten wygląda naprawdę nieźle i strasznie lubię takie klimaty dark Sci-fi więc chętnie pomogę w komponowaniu muzyki oraz w tworzeniu efektów dźwiękowych (czysto generowanych oraz oczywiście edycja).

Patrzyliście na polską scenę GameDev'u? Nie widzę tam waszego projektu. Warto wbić i wypromować się. Jest tam mnóstwo ludzi którzy chętnie pomogą w pracy.

Adres:
www.warsztat.gd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez V G.

Odp: Praca nad dźwiękiem i muzyką przy grze komputerowej Scamper 2011/07/09 11:21 #12890

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Programiści radzą sobie nieźle, to nie moja działka więc nie wnikam ;P. Byłbyś w stanie np. wygenerować brzmienia laserów do małej gamy broni futurystycznych broni bezpociskowych ;)?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca nad dźwiękiem i muzyką przy grze komputerowej Scamper 2011/07/09 12:05 #12891

  • V G
  • V G Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
Mała próbeczka w załączniku, tym razem mocno wyedytowana, zreversowana i obrobiona w kilka minut z oczywiście darmowego sampla :) To tak na szybko.

O szczegóły możemy się dogadać na gg: 9079179
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez V G.

Odp: Praca nad dźwiękiem i muzyką przy grze komputerowej Scamper 2011/07/09 15:08 #12892

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44

N.E.X. napisał: Programiści radzą sobie nieźle, to nie moja działka więc nie wnikam ;P. Byłbyś w stanie np. wygenerować brzmienia laserów do małej gamy broni futurystycznych broni bezpociskowych ;)?


Banał. Nawet dla mnie :D
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca nad dźwiękiem i muzyką przy grze komputerowej Sca 2011/07/09 15:55 #12893

  • V G
  • V G Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
Dźwięk lasera nie jest trudno wygenerować co prawda, ale istnieją dużo bardziej skomplikowane dźwięki :-) W każdym razie tworzenie sfx to nie jest moja specjalność. 100 x bardziej wolę komponować. Większa frajda :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez V G.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena