Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

[Szukam] Chcesz zarobić na muzyce 2013/07/07 04:20 #20796

  • kennykk
  • kennykk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam

Ze względu na to ,że powoli zaczynam się muzycznie wypalać, poszukuję kogoś kto chce wspólpracować.
O jaką współpracę chodzi? Piszemy własne wspólnie utwory, tniemy, ulepszamy,mixujemy, wymieniamy bla bla bla i uwaga..sprzedajemy
Jeżeli czujesz się na siłach. Prześlij mi 3 najlepsze utwory,fragmenty, linki do własnej muzyki itd itd. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeżeli przejdziesz pierwszy stopień rekrutacji napewno odpiszę.
Temat został zablokowany.

[Szukam] Chcesz zarobić na muzyce 2013/07/07 18:09 #20797

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Witaj :)
W jakim wieku jesteś , że już się muzycznie wypaliłeś ( tu bez obrazy )
The Rolling Stones - faceci po 70 - tce ( tu: były basista rocznik 36 ubiegłego wieku ) nie napiszę o innych muzykach , kapelach bo z nazwy zapewne znasz lub nie :P
U mnie minęło 51 ...( ?) ...i... dalej grzebię w nutach :) tak naprawdę co chcesz ciąć przerabiać ...może tak naprawdę nie ma czego hm....( bo jest bardzo dobre? )
Temat został zablokowany.

[Szukam] Chcesz zarobić na muzyce 2013/07/08 03:44 #20799

  • kennykk
  • kennykk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Fakt źle sie wyraziłem , wypaliłem. Potrzebuje świeżej krwi:). Wszystko co robię sie dobrze sprzedaje, nie narzekam. Ale od pewnego czasu widzę że krążę, że w utworach brakuje świeżości i zaczynam powtarzać schematy. Brakuje nowego spojrzenia. Wiem jak napisać dobry utwór, jak zobić by ten utwór dobrze brzmiał, jak sprzedać ten utwór, ale potrzebuje tego kogoś kto powie, oceni, wyrzuci, dopisze, ochrzani. I zamiast kilku groszy będzie można na nim zarobić setki.
Dlatego planuję otworzyć nowy projekt, znaleźć w naszym gornie tego kogoś kto ma dar do robienia muzyki za pieniądze i jeszcze o nim nie wie:)
Oczywiście mam znajomych z którymi gram, współpracuję od lat, wymieniam doświadczeniami. Jednak u nich zaszczepiła się, że tak powiem "nić kocertowania", wszystko co chcą robić to grać na scenie i nie mogę ich od tego oderwać. I choć tracą więcej na dojazdy i hotele niż zarabiają z grania, zdumiewające jest to że nadal to robią.
Natomiast reszta czyli 99% znajomych muzyków to osoby które kochają muzykę elektroniczną, a z tego nie da się zyć. to muzyka niszowa.
Dlatego ja szukam osoby które w całości jak ja, poświęcą się właśnie spieniężaniu tego grania.
I poprzez trzy etapy rekrutacji chcę wyłowić tego kogoś. Tak więc polecam. Nie macie nic do stracenia. no chyba że stratą czasu uważacie spędzić kilka godzin, właśnie na tę rekrutację. Pozdrawiam

Oczywiście każdego kandydata proszę o wysyłanie wszysiego na priv Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Temat został zablokowany.

[Szukam] Chcesz zarobić na muzyce 2013/07/08 15:29 #20804

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Sprecyzuj dokładnie, tyle napisałeś a dalej nie wiadomo o co chodzi. Do czego poszukujesz ludzi, o jaką współprace chodzi i jakiego typu dystrybucję, w jakim celu? Do zespołu jakiegoś? Potrzebujesz podkładu, do czego?
Ostatnia edycja: przez N.E.X..
Temat został zablokowany.

[Szukam] Chcesz zarobić na muzyce 2013/07/08 17:03 #20809

  • kennykk
  • kennykk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Temat został zablokowany.

[Szukam] Chcesz zarobić na muzyce 2013/07/08 20:45 #20811

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Jeszcze nie spotkałem się taką formą współpracy poprzez rekrutację i do tego 3 etapową.Do tego chcesz,aby chętni powysyłali swoje najlepsze dzieła/dema,natomiast tekst o wypaleniu mnie rozwalił:) Z całym szacunkiem,ale wątpię aby ktoś się zdecydował na cosik takiego,ponieważ forma jaką przedstawiłeś swojego posta nosi znamiona "łowienia cudzych pomysłów" z odpowiedzią dla zainteresowanych typu "No fajnie gracie,ale.............".Sorki ziom,ale ja się nie piszę.Jeśli opiszesz cały proces rekrutacyjny i dokładne zasady współpracy(jasno i klarownie),formę , zakres sprzedaży i promocji treści muzycznych oraz oczywiście autora/współtwórcy,to wtedy może wzbudzisz jakieś zainteresowanie.
Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): dezler
Temat został zablokowany.

[Szukam] Chcesz zarobić na muzyce 2013/07/09 03:14 #20814

  • kennykk
  • kennykk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
ludzie wy jesteście nie normalni. jak wszystkiego nie napiszesz krok po kroku, jak nie poprowadzisz za rączkę....k.wa... polskie myślenie.
Żygac mi sie chce, czytając wasze wymysły na temat co chcę. To tylko ja wiem czego chcę. Zabierać komuś pomysły co za jeb....na żenada
No dobra uspokoiłem się
chcesz zarobić na muzyce... przejdziesz trzy banalne poziomy rekrutacji
1. posłucham 3 minut ,trzech twoich najlepszych wg ciebie utworów
2.zlecę ci napisanie podobnej muzyki do znanego utworu , termin 2 tygodnie
3.dam ci jeden ze swoich utworów, do wyboru z 400szt. który otrzymasz w formie osobnych traków lub midi aby go przerobić, odświeżyć

szukam tylko jednej osoby, z którą będzie mi sie wspołpracowało najlepiej i wspólnymi siłami i moim doświadczeniem będziemy sprzedawać muzykę na stockach. tak na stockach. Tam są pieniądze. Tylko trzeba umieć sie wypromować. Nie będe do niczego zmuszał czy wykożystywał.Każdy może robić to co chce, jak chce i gdzie chce.
I przestance pier..ić tylko weźcie sie do pracy
Temat został zablokowany.

[Szukam] Chcesz zarobić na muzyce 2013/07/09 04:02 #20815

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Problem polega na tym, że czas innych trzeba szanować więc zanim zaczynasz bluzgać pomyśl co sam robisz źle, nikt nie będzie przechodził jakiejś rekrutacji jeżeli nie wiadomo do czego jest i kim jest osoba dająca ogłoszenie, chyba że to amator który bierze wszystko jak leci ale takich raczej nie szukasz. Reszty nawet nie komentuję, bo to właśnie aktywna praca wyklucza zajmowanie się pierdołami i przyjmowanie każdego zlecenia, powinieneś o tym wiedzieć pisząc takie ogłoszenie. Powiedzmy że w końcu wyjaśniłeś o co chodzi i trzeba było tak od razu to by nikt nie musiał się dopytywać, ja podziękuję, na stockach bez problemu sprzedaje się w pojedynkę jeżeli ma się dobry materiał, jeszcze więcej profitów jest z aktywnego komponowania na zlecenia. Największy problem to ogarnięcie prawnie zagranicznych stocków, głównie podatkowo, jeżeli masz to już za sobą i działasz jako DG to pozostaje tylko życzyć powodzenia również w znalezieniu partnera.
Ostatnia edycja: przez N.E.X..
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena