Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

SeaZone Music & Conference | 9-11 czerwca 2016 | Sopot 2016/04/08 11:24 #23458

  • cewsar
  • cewsar Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie wiem czy słyszeliście już o największym w Polsce spotkaniu ludzi, środowisk i profesji związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną, które odbędzie się w dniach 9-11 czerwca 2016 w Sopocie?. SeaZone Music & Conference to zarazem seminaria konferencje, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania jak i koncerty oraz towarzyszące imprezy klubowe.

W ciągu trzech dni ponad 100 prelegentów z kraju i ze świata będzie dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami spotkania podczas warsztatów, seminariów czy paneli dyskusyjnych. Oczywiście nie zabraknie także prezentacji najnowszego oprogramowania i sprzętu muzycznego, co powinno szczególnie zainteresować wszystkich forumowiczów :)

Część wieczorna będzie obfitować w występy znanych i cenionych wokalistów, DJów i muzyków, którzy wystąpią w znanych sopockich klubach. Punktem kulminacyjnym muzycznej części SeaZone będą koncerty w Operze Leśnej.

Po dokładny harmonogram i więcej informacji odsyłam was na stronę wydarzenia: seazonesopot.pl/
i do zobaczenia w czerwcu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena