Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ableton + Behringer umx 610 2012/03/12 21:37 #15581

  • maacieej
  • maacieej Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,

Mam pytanie. Zainstalowałem sobie Ableton Live 7. Zmapowałem dwa klawisze midi tak, aby włączały tryb Solo dwóch instrumentów. Niestety działa to tak, że jak wciskam 1 klawisz to włącza tryb solo pierwszego instrumentu i w momencie w którym wciskam klawisz nr 2 to uruchamia się tryb solo drugiego instrumentu - problem polega na tym, że w tym momencie mam włączone dwa tryby solo pierwszego i drugiego instrumentu ;/ a chciałem wykorzystywać program do włączania i wyłączania różnych instrumentów z różnych programów ;/ Ma ktoś z Was pomysł jak to rozwiązać ??

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ableton + Behringer umx 610 2017/07/27 11:39 #24140

  • videns
  • videns Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam...
Mam problem z wylaczeniem dynamiki w Behringer UMX610. Wykonalem wszyskie ruchy jakie podpowiada instrukcja i klawisz nie reaguje. Czy ktos juz to zrobil w swoim Behringer'ze UMX610 i moze mi pomoc ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ableton + Behringer umx 610 2017/07/27 19:39 #24141

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

videns napisał: Witam...
Mam problem z wylaczeniem dynamiki w Behringer UMX610. Wykonalem wszyskie ruchy jakie podpowiada instrukcja i klawisz nie reaguje. Czy ktos juz to zrobil w swoim Behringer'ze UMX610 i moze mi pomoc ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz...


Jestem zdania, że dezaktywacji dynamiki należy dokonać z poziomu oprogramowania ( Abletona).
Poszukaj parametru Velocity MIDI Effect i ustaw jego wartość na "Fixed"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena