Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Mentor feat.Thementor - Proba mikrofonu (Samson C01 + PopK) 2011/07/13 22:30 #12940

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Zarzucam beat obiecany trzynastoletniemu bratu.Gatunek ,hiphop.Byl to dla mnie jakotaki eksperyment gatunkowy.Merytorycznie to jest tak naprawde 13-ty poziom he he.Ja to tak naywam.Nie wszystko udalo mi sie skorygowac w tekscie,bo autor zagrozil ze powie mamie:)
Wspolpraca wygladala tak,ze raper wpadl na kilkanascie podejsc(odkryl w miedzyczasie swoja cudowna dykcje)na koniec stwierdzil " beat dobry.Cos ala Fokus".Po czym rzucil przez ramie "ide na dwor".No i tak zostalem beatmakerem :)Pierwsza polowa tego walka deko potraktowana po macoszemu.W drugiej troche przysiadlem i polecialem w swoje klimaty ze tak powiem.
Po prostu jak to sie mowi "sprawdzcie to" ;)
Mam pyt.co do majka.Czy te brumienie w nizszych pasmach,to raczej mikrofon?Czy moze to byc wina zasilania lub kabli.




aha zrzucone z laptopa (realtekHDcos tam)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ahremov.

Odp: Mentor feat.Thementor - Proba mikrofonu (Samson C01 + PopK) 2011/07/14 00:38 #12941

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ty też jesteś na nagraniu :P? Słychać drugą osobę w pewnym momencie ;).

Lead jak z Method Man- Release Yo Delf (PRODIGY REMIX), świetne brzmienie :).

Nie słyszę niskich hz bo na pchełkach słucham, więc nie powiem, ale czegokolwiek to wina to wokal się obcina na dole, generalnie wszystko się obcina na dole co tam być nie musi ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mentor feat.Thementor - Proba mikrofonu (Samson C01 + PopK) 2011/07/14 04:14 #12942

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Juz myslalem ze sie slizgne :P Tak cos tam jest.Musialem wyprobowac majka na sobie ze tak powiem he he.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mentor feat.Thementor - Proba mikrofonu (Samson C01 + PopK) 2011/07/14 07:00 #12945

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Wokal brzmi troszkę tak jakby zastosować filtr dolnoprzepustowy - ale ma to swój urok - mnie się podoba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mentor feat.Thementor - Proba mikrofonu (Samson C01 + PopK) 2011/07/14 10:06 #12951

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Fajny beat,trochę podchodzi pod klasyk gatunku polskiego rapu kaliber 44 i paktofonika:)
Swego czasu wychowywałem się na tej muzie i nawet próbowałem "bawić" się w te klocki:)
Dobra robota!!! czyżby słyszał cosik z jazzu z saxem w tle?;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mentor feat.Thementor - Proba mikrofonu (Samson C01 + PopK) 2011/07/15 17:19 #12985

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
admin - prawdopodobnie mikrofon podbija dol nieco.Nic nie cialem korektorem bo chcialem byscie uslyszeli to brumienie.

MadDziadPL - Trafiejka.Ostatnio byl w Szczecinie Fokus,ktorego to bardzo szanuje wlasnie za muze no i teksty oraz za caloksztalt jak i skromnosc :) Mowie o tym,bo to on mnie zainspirowal.Jego beaty moim zdaniem sa swietne i oryginalne,no i bardzo ladnie obrobione.Chodzi mi o selektywnosc brzmienia.Pewnie przez te kilkanascie lat elegancko nauczyl sie obslugi poszczegolnych narzedzi do obrobki dynamicznej he he.
Co do jazzu to uwielbiam.Slucham ze starych plyt Coltrane-a czy Davisa.To jest klimacik.Subtelny trzask plyty itd.Kocham rowniez wspolczesny jazz.Ogolnie wszystkie wariacje i odmiany gdzie sa deciaki.Moze procz dixieland i tego typu.Ale Stanko itp,zawszeChyba sobie wciagne jakas uzywana trabke na fazke ;)
Co na to sasiady?wolnoc Tomku w swoim domku he he

Dzieki za dobre slowo.Nie spodziewalem sie.
Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mentor feat.Thementor - Proba mikrofonu (Samson C01 + PopK) 2011/07/15 20:03 #12991

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Grubo wyszło. Co prawda żeby mnie krajowy HH zahaczył i wciągnął, to za stary jestem, ale są perły w wykonaniu polskich pionierów. Dęciak w gatunek jak najbardziej się wpisuje. No i ten patriotyczny akcent skrzydlatego drapieżnika (patriotyczny bo zakładam, że to orzeł a nie jakiś myszołów ;-) Plus za tekst. Normalny na luziku a nie jakieś brednie o globalnym spisku czy inne deklamacje wiedzy o życiu wygłaszane przez piz...sia z pudrowanym nosem.

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena