Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zakupy w ciemno... 2015/03/01 14:05 #22795

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam,
ostatnimi czasy zakupiłem kartę muzyczną Terrasoniq Phase x64 USB i przyznam się bez bicia, iż uczyniłem to w ciemno. Na dzień dzisiejszy mam problem z jej podłączeniem i poprawnym działaniem. Karta miała mi służyć do nagrywania dźwięku z zewnątrz jak i w większej mierze to sterowania MIDI w programie FL Studio 10 (po mojej filozofii stosowanej FL jeszcze bardziej się zacinało i zawieszało jak przed instalacją sterowników do karty i jej samym połączeniem). Posiadam dość wiekowy keyboard Casio CTK601 dlatego też do karty dobrałem dwa kable MIDI. Pech chciał, iż w ten sam wielki dzień posłuszeństwa odmówił mi wyświetlacz na "kejbordzie" tak więc i tu już pojawił się problem z ustawieniami MIDI na urządzeniu zewnętrznym. Problem główny tkwi w tym, iż nie wiem czy mój zakup karty w ciemno był dobrą inwestycją czy też najgorszą w ostatnim dziesięcioleciu. Pomijając fakt, iż te nowe stworzenie nie ma jeszcze żadnych polskich opinii czy recenzji, czytanie niemieckiej instrukcji też nie było dla mnie najłatwiejszym zadaniem. Wiadomo jednak jak to z instalacją - kiedyś się uda zrobić to poprawnie. Otóż posiadam laptop Samsung R540 o następującej specyfikacji (pod tekstem), prosiłbym o rady, porady i wskazówki czy mogę liczyć na dobrą pracę obu sprzętów czy też szykować się do zmiany komputera bądź karty pod komputer...

Specyfikacja techniczna:

Samsung R540-JS04PL
Sys. op. : 64bitowy
Procesor: Intel Core i3-350M 2.26 GHz
Karta grafiki: ATI Mobility Radeon HD 545v - 1024 MB, GDDR3, 8.732.0.0
Pamięć: 3072 MB, Samsung DDR3-1066, 2 + 1 GB, maks. 4 GB
Chipset: Intel HM55
Dysk twardy: 320 GB - 5400 rpm, 320 GB 5400 obr/min Samsung HM321HI
Karta dźwiękowa: Realtek ALC269 @ Intel Ibex Peak PCH
Złącza: 3 USB 2.0, 1 VGA/D-Sub, 1 HDMI, 1 blokada Kensingtona, gniazda audio: wejście mikrofonowe, wyjście słuchawkowe, czytnik kart: SD/MMC/SDHC,

... czekam na porady ...
Naciśnij PLAY :)
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena