Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Fabryczne style Korga pa3x a konkretne utwory 2016/12/12 08:19 #23783

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

karnet napisał: Witam!
Po niedzieli będę miał dalszą listę. Jeśli to kogoś jeszcze interesuje, to zamieszczę.
Z tego instrumentu Pa4 Musikant - Style fabryczne, można naprawdę dużo wyciągnąć i z powodzeniem natychmiast w locie zastosować do polskich utworów.
Pozdrawiam Janusz

Również korzystam z modelu Korg pa4x Musikant i z niecierpliwością czekam na taką listę:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Fabryczne style Korga pa3x a konkretne utwory 2016/12/12 13:51 #23786

  • karnet
  • karnet Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Muzyka jest jak rzeka, po prostu płynie
  • Posty: 221
  • Otrzymane podziękowania: 11
Moje gratulacje! Grono posiadaczy tego świetnego instrumentu jak KORG Pa4x Musikant się powiększa. Tylko się cieszyć, bo poziom grania wzrasta z korzyścią dla wszystkich.
Pozdrawiam Janusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Fabryczne style Korga pa3x a konkretne utwory 2016/12/13 12:15 #23788

  • karnet
  • karnet Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Muzyka jest jak rzeka, po prostu płynie
  • Posty: 221
  • Otrzymane podziękowania: 11
Zgodnie z zapowiedzią, kolejna lista: Fabryczne style Korga pa3x a konkretne utwory - moje propozycje – c.d.

Mel. Gwiazdkowa - Gingle Bell – styl: Hollywood, Bank: Film Spezial, tempo: org. BPM
Ruska Mel. Ludowa/Wesele – Kazaczok – styl: Kosatschok, Bank: Film Spezial, tempo: org. BPM
Mariusz Kalaga – Jedna z gwiazd – Styl: Stern Schlager, Bank: Party, tempo: org. 130 BPM
Andrzej Dąbrowski – Do zak. Jeden krok – styl: Dance Chart 2, Bank: Modern: tempo: 94 BPM
Anna Jantar – Najtrudniejszy 1 krok - styl: Discofox Gold, Bank: Schlager, tempo: org. 123 BPM
Top One – O miła moja - styl: Fischer Fox 2, Bank: Schlager, tempo: org. 130 BPM
Piotr Szczepanik – Goniąc Kormorany - styl: Schlager Mix 1, Bank: Schlager, tempo: org. 122 BPM
Mel. Lud. – Góralko Halko - styl: 60er Rhumba, Bank: Oldies, tempo: org. 120 BPM
Czesław Niemen – Pod papugami - styl: Soul Ballade, Bank: Oldies, tempo: org.108 BPM
Irena Jarocka – Jeśli kochasz - styl: Fischerfox 2, Bank: Schlager, tempo: org. 130 BPM
Biesiada – Aniu, Aniu - styl: Flip Medley, Bank: Schlager, tempo: org. 124 BPM
Eruption – One Way Ticket - styl: Disco Oldie, Bank :Disco, tempo: org. 122 BPM
Za tę wiadomość podziękował(a): marcos

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Fabryczne style Korga pa3x a konkretne utwory 2016/12/13 13:23 #23790

  • karnet
  • karnet Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Muzyka jest jak rzeka, po prostu płynie
  • Posty: 221
  • Otrzymane podziękowania: 11

KLAVIER 24 napisał: Teraz to tylko z pamięci piszę, ale jutro razem z Korgiem się rozpiszemy:

Akcenet - Tabu Tibu zagrane na stylu: Classic Schlager znajdującego się w banku: ???; tempo:??? BPM
Andrzej Piaseczny - to co dobre zagrane na stylu: Pop Chart znajdującego się w banku: ???; tempo:??? BPM
Modern Talking - You Can Win If You Want zagrane na stylu: Talking 80s znajdującego się w banku: ???; tempo:??? BPM
Peectus - Barcelona zagrane na stylu: Mambo 2000 znajdującego się w banku: ???; tempo:??? BPM


Skąd wziąłeś ten styl i gdzie on się znajduje w Pa4x? Akcenet - Tabu Tibu zagrane na stylu: Classic Schlager znajdującego się w banku: ???; tempo:??? BPM - bardzo mnie to interesuje. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena