Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

[Sprzedam] Korga pa3x Musikant 76 + sample + style + presety wokalne 2016/09/06 21:39 #23667

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Korg pa3x w wersji Musikant 76 klawiszy sprzedam. Instrument zakupiony został w Niemczech. Do instrumentu dodaję polską instrukcję obsługi!

Na pokładzie gotowy repertuar dopracowany w każdym szczególe! - ponad 600 pozycji! w tym najnowsze utwory (spis wysyłam na życzenie). Wszystko poukładane w SongBooku. Również tegoroczne hity.
Instrument gotowy do pracy w warunkach scenicznych np. wesela, bale, osiemnastki, jubileusze - jedyna taka konfiguracja w Polsce!

Pełny repertuar oparty w na stylach oraz na plikach midi (style komercyjne pod konkretne utwory).
Na pokładzie ponad 330 plików MIDI oraz wypełnione po brzegi 15 banków styli (style robione na życzenie jak i te pochodzące z platformy komercyjnych).

Na pokładzie sample perkusyjne (w tym sample Dynamixa oraz sample z Ketrona)
Dodatkowe presety wokalne opracowane przeze mnie (ponad 20 pozycji + wybrane presety wokalne Dynamixa)

Stan instrumentu zgodny ze stanem zaprezentowanym na zdjęciach (zdjęcia przedstawiają oferowany instrument).
Zdjęcia dostępne są pod adresem

Kupujesz od osoby prywatnej.

Na miejscu w chwili zakupu udzielam godzinnego instruktażu jak korzystać z zasobów zawartych w instrumencie.

Możliwości tego instrumentu zaprezentowano na filmach w serwisie YouTube. Proszę wpisać frazę "Korg pa3x Musikant" czy "Korg pa3x TC Helicon".


Cena? Zadzwoń

Odbiór osobisty (województwo łódzkie)

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Telefon: 503-326-918
Piotr
Ostatnia edycja: przez Pietia.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena