Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kilka pytań na temat karty EMU 1820 2021/02/19 18:58 #25557

  • tntteam
  • tntteam Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, jako że jestem nowy tutaj to kłaniam się w pas wszystkim i do sedna.
Jestem prawie szczęśliwym posiadaczem zestawu EMU 1820, dlaczego prawie, kto zapyta...
Bo nie działa tak jak powinna albo wcale... Moje pierwsze pytanie dotyczy kabla EDI (E-MU Digital Interface Cable) To właśnie na kabel padły pierwsze podejrzenia za problemy z działaniem karty, przy starcie systemu stacja dokująca nie włączała się w ogóle lub wszystkie możliwe diody zapalały się co też oznaczało error:( Fakt że nowy oryginalny kabel kosztował jakieś 250zł pokusiłem się o sprawdzenie go czy faktycznie jest on jakiś "specjalny". Wg mnie nie był, i jestem prawie pewny że kabel EDI to tak naprawdę zwykły kabel sieciowy tyle że przepłacony. (jeśli jestem w błędzie proszę o wyprowadzenie mnie z niego) Po zmianie kabla na "Nowy" całość czasem działała czasem nie. Zapadła decyzja o wymianie gniazd. Od razu nadmienię że sam tego nie robiłem:) Niestety nadal to samo:( Może ktoś z Was spotkał się z takim lub podobnym problemem, dajcie znać.
Intel I7
8GB Ram
EMU 1820
Win 7 x64

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kilka pytań na temat karty EMU 1820 2021/02/23 15:27 #25561

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Z jakiego systemu korzystasz? Wielu użytkowników generalnie sygnalizował problemy po instalacji Windows 10 1903

Próbowałeś poniższego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena