Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak ustawić jednocześnie głośność wszystkich nutek w piano roll ? 2017/04/09 12:36 #23975

  • Dj 1982
  • Dj 1982 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam.
Jak w temacie: czyli jak ustawić jednocześnie głośność wszystkich nutek w piano roll.
Wiem że można ustawić głośność poszczególnych nutek dla każdej z osobna, tylko jak później ustawić jednocześnie głośność wszystkich bo np. jak mam dużo nut to ustawianie poziomu głośności takiego samego dla każdej jest dość męczące i pracochłonne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak ustawić jednocześnie głośność wszystkich nutek w piano roll ? 2017/04/09 16:35 #23979

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Zaznacz wszystkie nutki w sekcji Piano roll (używając skrótu Ctrl + A) a następnie przenieś kursor do sekcji Control, i tam trzymając wciśnięty prawy przycisk myszki ustaw interesującą Cię wartość parametru Velocity.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak ustawić jednocześnie głośność wszystkich nutek w piano roll ? 2017/04/09 17:05 #23981

  • Dj 1982
  • Dj 1982 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kurcze nie ogarniam tego...
Ta sekcja Control jest w menu Velocity?
Jak klikam na channel controls i na channel volume i ustawiam wartość velocity a później na note velocity to i tak nuty nie zmieniają swojej wartości ?...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak ustawić jednocześnie głośność wszystkich nutek w piano roll ? 2017/04/09 20:44 #23983

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Dj 1982 napisał: Kurcze nie ogarniam tego...
Ta sekcja Control jest w menu Velocity?
Jak klikam na channel controls i na channel volume i ustawiam wartość velocity a później na note velocity to i tak nuty nie zmieniają swojej wartości ?...


Okno Piano roll podzielony jest na dwie części:
Górna, w której znajdują się nuty
Dolna której znajdują się właściwości nut.
Wartość Velocity jest domyślnym parametrem ustawiany w pierwszej kolejności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak ustawić jednocześnie głośność wszystkich nutek w piano roll ? 2017/04/10 15:23 #23985

  • Dj 1982
  • Dj 1982 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Pietia napisał: Zaznacz wszystkie nutki w sekcji Piano roll (używając skrótu Ctrl + A) a następnie przenieś kursor do sekcji Control, i tam trzymając wciśnięty prawy przycisk myszki ustaw interesującą Cię wartość parametru Velocity.


Możesz mi to wszystko pokazać na jakiś obrazkach, albo na jakimś filmiku, bo u mnie ten sposób nie działa albo robie coś źle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak ustawić jednocześnie głośność wszystkich nutek w piano roll ? 2017/04/15 16:12 #23991

  • Dj 1982
  • Dj 1982 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czy naprawdę już nikt mi nie chce pomóc?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena