Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

(Toxic 4) Toxic Biohazard 2008/08/08 23:28 #1266

  • Amant
  • Amant Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Z góry informuję nie owijając w bawełnę, że mam ściągniętą, niekupioną wersję wtyczki Toxic Biohazard, aczkolwiek jest mi bardzo potrzebna, z tym, że moja wersja zapewnia, że po podmienieniu pliku *.dll i dodaniu informacji do rejestru *.reg wtyczka będzie pracować w wersji pełnej. Niestety ściągnąłem już kilka rodzajów tego typu wersji z tzw. crack'iem, ale żadna z nich po wykonaniu opisanych informacji (również w przypadku moich znajomych) nie daje mi wersji pełnej, wciąż pojawia się opis DEMO. Czy ktoś może poradził sobie z tym dylematem i wie, jak zaradzić wersji próbnej? Byłbym niezmiernie wdzięczny.
Temat został zablokowany.

O:(Toxic 4) Toxic Biohazard 2008/08/08 23:49 #1267

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Sprawdź w liście wtyczek czy czasem nie masz 2 Toxiców. Możliwe, że przy instalacji FL'a zainstalowało się demo, dograłeś pełną, ale włączasz dalej demo. Jeśli nadal miałbyś z tym problem to zapraszam na GG: 7615009
Temat został zablokowany.

O:(Toxic 4) Toxic Biohazard 2008/08/09 00:26 #1268

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Amant napisał:

Witam. Z góry informuję nie owijając w bawełnę, że mam ściągniętą, niekupioną wersję wtyczki Toxic Biohazard, aczkolwiek jest mi bardzo potrzebna, z tym, że moja wersja zapewnia, że po podmienieniu pliku *.dll i dodaniu informacji do rejestru *.reg wtyczka będzie pracować w wersji pełnej. Niestety ściągnąłem już kilka rodzajów tego typu wersji z tzw. crack'iem, ale żadna z nich po wykonaniu opisanych informacji (również w przypadku moich znajomych) nie daje mi wersji pełnej, wciąż pojawia się opis DEMO. Czy ktoś może poradził sobie z tym dylematem i wie, jak zaradzić wersji próbnej? Byłbym niezmiernie wdzięczny.


najlepszym rozwiązaniem jest zakup oryginalnej wersji i nie ma kłopotów z instalacją.

natomiast z Twojego opisu całej tej sytuacji wynika że nie do końca zrobiłeś to co mieli na myśli ludzie z grupy T S R h T e a M bo zakładam że takową wersję posiadasz jeśli masz inną to raczej nic z tego nie będzie.

ale od czego jest Google....

pozdrawiam

Ps.ciekawe co na to wszystko Admin???
Temat został zablokowany.

O:(Toxic 4) Toxic Biohazard 2008/08/09 11:59 #1275

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Na forum nie rozmawiamy o tym jak "zmusić" do działania nielegalne oprogramowanie. Proszę czytać regulamin.
Temat zamykam
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena