Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nexus .. 2008/08/09 11:33 #1272

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam mam pytanie do starych wyjadaczy dopiero zaczynam zabawe z tworzeniem czegos co da sie posłuchac.Pytanie dotyczy Nexusa a wiec czy da sie obejsc demo zeby nie wyciszało sie co 30 sec i po 15 min off jest na to rada czy trzeba full??? z gory dziekuje .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus .. 2008/08/09 12:03 #1276

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Gdyby nie ograniczenia, wersja, którą pobrałeś nie nazywałaby się wersją demonstracyjną.
Czasami istnieją wersję tzw. okrojone ale jednocześnie w pełni funkcjonalne, ale nie dotyczy to powyższej wtyczki.
Czy jest na to rada?
Można spróbować nagrane sekwencje zapisywać do plików wav bądź mp3 a następnie zamieszczać je w projekcie jako klipy audio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus .. 2008/08/09 20:45 #1284

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
admin napisał:

Gdyby nie ograniczenia, wersja, którą pobrałeś nie nazywałaby się wersją demonstracyjną.
Czasami istnieją wersję tzw. okrojone ale jednocześnie w pełni funkcjonalne, ale nie dotyczy to powyższej wtyczki.
Czy jest na to rada?
Można spróbować nagrane sekwencje zapisywać do plików wav bądź mp3 a następnie zamieszczać je w projekcie jako klipy audio.


czasochłonne ale bardzo skuteczne i darmowe przedewszystkim zgadzam się z Adminem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus .. 2008/08/10 12:22 #1288

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dzięki za rade sprobowałem tak zrobić lecz niestety motyw przewodni mi wycisza,pozostaje mi jedynie kupić full wersie, hehe zastanawiem sie czy mozna ja dostac w Polsce hmm.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus .. 2008/08/10 12:58 #1289

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
ogurez napisał:

Dzięki za rade sprobowałem tak zrobić lecz niestety motyw przewodni mi wycisza,pozostaje mi jedynie kupić full wersie, hehe zastanawiem sie czy mozna ja dostac w Polsce hmm.


niestety wtyczka Toxic Biohazard nie jest dostępna oficjalnie w polskich sklepach nawet w tych internetowych ale jeśli masz internet to niejest to duży problem gdyż na stronie :
support.image-line.com/jshop/shop.php?offer=Default
możesz bez trudu kupić taką wtyczkę i wiele innych firmy Image Line
dostępne są wszystkie formy zapłaty oprócz wysyłki pocztą, zajżyj tam a się przekonasz

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena