Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Instalacja brzmień dla Sample Tank VST 2011/12/23 16:52 #14721

  • wmr ick
  • wmr ick Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • only Rap...
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
czesc
sciagnalem sobie sample tank... z tej strony IK. i tam trzeba pobrac dwa pliki jeden z pluginem cos okolo 17mb i drugi sounds do nieg co ma okolo 500mb. pobralem. lecz czy moze ktos mi dokladnie jak to zainstalowac i gdzie by dzialalo?? bo nie wiem... zainstalowalem sam plugin dodalem w fl jest plugin ale pusty nie ma zadnych dzwiekow... a te sounds nie wiem on instaluje sam nie da sie wybrac miejsca i nie ma ich w fl ani w tym programie,., prosz poprostu o instrukcje jak to zrobic wszytsko poprawnie!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Instalacja brzmień dla Sample Tank VST 2011/12/23 18:22 #14724

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
A przeglądałeś temat: Autoryzacja oraz instalacja brzmień dla wtyczki SampleTank 2.5 Free?
Za tę wiadomość podziękował(a): małolat

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Instalacja brzmień dla Sample Tank VST 2011/12/23 18:50 #14725

  • małolat
  • małolat Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 2
Mam w związku z tym samplerem pewien dług wdzięczności szczególnie wobec Pietii :) Już dokładnie nie pamiętam jak one są ale jak są skompresowane (a pewnie są ) ale trzeba je rozkompresować .To 17Mb to chyba stacja robocza a to 500Mb to pewnie brzmienia.I na tej stacji roboczej trzeba wcisnąć przycisk "PROFS" i powinno wyskoczyć takie okienko z napisem "BROWSE" i przez to pokazać tej stacji miejsce tych banków brzmień.To może to ? Jest pewna dziwna rzecz w tym programie (dlatego dziwna bo nigdzie się z tym nie spotkałem )Żeby nam zagrało to potrzeba wybraną przez nas barwę przenieść z prawej na lewą .I tu jest ta dziwność potrzeba przycisnąć jednocześnie prawy i lewy przycisk myszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Odp: Instalacja brzmień dla Sample Tank VST 2011/12/26 18:36 #14752

  • wmr ick
  • wmr ick Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • only Rap...
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
no tak.:) pierwsze uruchominenie wtyczki w fl studio uruchamia tekie szare okno w ktorym mozna wybrac folder docelowy gdzie sa te brzmienia...:)

thx:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena