Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

8bitowe dźwięki 2012/06/27 18:40 #16512

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Witam poszukuję wtyczki do 8 bitowych dźwięków ,a dokładnie chodzi mi o takie coś jak w filmie poniżej

Lecz jak nie macie pomysłu na jakąś wtyczkę to na jakiej flowej można porobić coś takiego.
P.S
Jak coś nie interesuje mnie wtyczka tb peach
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 8bitowe dźwięki 2012/06/27 19:30 #16513

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Chłopie, zaczynasz sobie powoli przechlapywać. Czy korzystanie z google jest takie bolesne? "8 bit sound vsti" i wyników masz w cholerę. Nie zjednasz sobie tutaj przyjaciół zadając tak trywialne pytania.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 8bitowe dźwięki 2012/06/27 19:55 #16514

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Psysutra nie chcesz to nie odpowiadaj, nie każdy zna angielski i siedzi we wtyczkach po uszy.
Locomatt zajrzyj do działu Tworzenie muzyki i poszukaj tekstu zatytułowanego: Emulacje układu dźwiękowego SID (Commodore 64) w postaci wtyczek VST
Kilka emulacji pobierzesz bezpośrednio z działu downloads (sekcja vst instruments)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 8bitowe dźwięki 2012/06/27 20:05 #16515

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dlaczego TB Peach Cię nie interesuje? Przecież to jest właśnie wtyczka która ma emulować brzmienia NESa czyli między innymi takie jakie były w Zeldzie czy Super Mario. Piła, puls i trochę szumów, brzmi całkiem nieźle. Jest prosta, bo brzmienie Nintendo także było proste.

Brzmienia C64 to np. Unknow 64 lub jego nowsze odpowiedniki które na dzień dzisiejszy są darmowe. Strona główna niestety padła już dawno i trzeba szukać mirrorów, tutaj jeden za zgodą samego autora theodosynthsarchive.wordpress.com/category/38911bytes/.

Dźwięki atari z kolei wydobywa ymVST dostępny tutaj - www.preromanbritain.com/ymvst/.

Presety albo są beznadziejne albo w ogóle ich nie ma, jednak obsługa jest na tyle prosta, że powinieneś dać radę, bo oryginalne narzędzia także skomplikowane nie były.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 8bitowe dźwięki 2012/06/27 21:09 #16516

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44

Pietia napisał: Psysutra nie chcesz to nie odpowiadaj, nie każdy zna angielski i siedzi we wtyczkach po uszy.
Locomatt zajrzyj do działu Tworzenie muzyki i poszukaj tekstu zatytułowanego: Emulacje układu dźwiękowego SID (Commodore 64) w postaci wtyczek VST
Kilka emulacji pobierzesz bezpośrednio z działu downloads (sekcja vst instruments)


Pietia, na litość boską, czemu usprawiedliwiasz SKRAJNE ROZLENIWIENIE nowych userów, którzy nawet NIE RACZĄ wejść sobie w dział download, gdzie wtyk jest od cholery? Takie tematy po prostu zaśmiecają forum.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena