Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Alicia`s Keys tańsza.... 2012/06/28 11:23 #16519

  • Piotr K
  • Piotr K Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 103
  • Otrzymane podziękowania: 3
Własnie kupiłem sobie te miłe fortepianki , nie wiem czy to promocja czy ogólna zniżka
ale dziś w NI kosztują49,5 EU....wersja BOX z dostawą ;-)
Polecam jeśli kto potrzebuje a nie posiada kompletnego Kompleta ;-))
chyba dlatego że sie pojawiły jakieś inne nowe pakiety...



pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): MadDziadPL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piotr K.

Odp: Alicia`s Keys tańsza.... 2012/06/28 11:57 #16520

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Dobre info!!!
Bardzo dobra cena,za bardzo dobre brzmienie:)
Chyba nie da się "z kompletować" kompletnie tego samplera ,ponieważ mnogość bibliotek sprawia ,że głowa boli;),chyba że ma się "kasy jak lodu":) hahaha

Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez MadDziadPL.

Odp: Alicia`s Keys tańsza.... 2012/06/28 12:10 #16521

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
A propos promocji.
Zwróćcie uwagę na zajefajne Heavyocity Damage w cenie 149,50eu (stara cena 299eu).
Dla twórców muzy filmowej,do muzyki growej i nie tylko must have:)
Za około 600zł mamy wypaśną bibliotekę bębniarsko-perkusyjną z zajebistym brzmieniem i efektami .Ja się na pewno rzucę na to jak szczerbaty na suchary:P
A co tu będę pisał.
Sprawdźcie najlepiej sami;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Alicia`s Keys tańsza.... 2012/06/28 12:15 #16522

  • Piotr K
  • Piotr K Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 103
  • Otrzymane podziękowania: 3
haha na dziś już wydałem zapasy na soft ;-)) więc bębenki może kiedy indziej....

Co do ALICIA - zakupiłem wprost w NI...

www.native-instruments.com/#/en/products...cias-keys/?page=2229

W sklepach jeszcze jest po 100 eu...

Generalnie proszę zobaczyć bibliotekę KEYS tam się pojawiły jakieś chyba nowe produkty...

Wiem że niektórzy się boją kupować kartami, ale mój zakup poszedł ładnie i dostałem
już potwierdzenie zapłaty od razu, jest tam też chyba opcja PAYPALA...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Alicia`s Keys tańsza.... 2012/06/28 12:51 #16526

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jest, jest :). Jakby ktoś faktycznie się bał to mogę dodać, że zapłacenie kartą przez PayPal jest do bólu bezpieczne, tak samo zwykłą kartą przedpłaconą (e-kartą Visa/Maestro, wydawane w większości banków) na której nie można zrobić długu - w razie przecieku nikt nic nie ukradnie. Co do PayPal miałem kiedyś wpadkę na dealextreme, nie przysłali i nie chcieli oddać pieniędzy. Zrobiłem więc chargeback i kasa zwrócona bez gadania, po kursie w dacie transakcji, zero straty. Nie ma co się bać :).

Kontakt 5 jest w promocji, szkoda, że to i tak prawie 800zł ;(.

Co do Evolve czy Damage - wbrew pozorom nie jest to aż tak dobra biblioteka. Opiera się głównie na gotowych pętlach i brzmieniach, które jak klocki można wpleść gdzieś tam w tle kompozycji, ale użycie tego zazwyczaj gwarantuje rozpoznanie skąd pochodzą brzmienia a to jest jak najbardziej na minus... Są jakieś pojedyncze uderzenia, ale to tylko wisienka na torcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Alicia`s Keys tańsza.... 2012/06/28 13:03 #16529

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Na prezentacji widać również "paczki" z pojedynczymi samplami i wydaje mi się,że ów gotowe pętle powstały na bazie właśnie tych próbek.Więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby tworzyć od podstaw swoje loopy.Oczywiście powtarzalność występuje bardzo często nawet korzystając z bibliotek np. StormDrum2 od EW lub True Strike od Project Sam odczuwa się schematyczność,ponieważ "bębny" są zawsze takie same;) a tutaj mamy dodatkowo powrzucane próbki z "bicia np. blach samochodowych(odpowiednio potem modyfikowanych) co daje nam cosik w efekcie nowego(wiem inne produkty mają to samo lub podobne) ale nie w tej cenie;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Alicia`s Keys tańsza.... 2012/06/28 13:23 #16533

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Sporo racji, jednak bębny etniczne i inne mają to do siebie, że są takie same :P. W SD2 dużo dają warstwy głośności, jest ich dosyć dużo, w dodatku są sample RR w większości dlatego uderzenia się nie powtarzają i odpowiednio ustawiając parametr velocity można zagrać prostą partię na jednym klawiszu (a często jest ich ponad kilka oktaw na instrument) :).

Faktycznie, Damage ma dosyć trochę pojedynczych sampli, sprawdziłem dokładniej więc cofam :P. Sugerowałem się trochę tym, że Evolve było dosyć mocno okrojone, a duża część to były gotowe melodie, one shoty to była tylko jedna biblioteka na 5/6.

Ta Alicja faktycznie jest kusząca :). Widać dużo ustawień, brzmienia od jazzowych po rozpływające się balladowe. Ponad 6GB skompresowanych sampli, które niby są odpowiednikiem 17GB czystego Wav robią wrażenie :O.

Ile dokładnie kosztuje po kursie? Jak sam policzyłem wychodzi jakieś 210zł, ale przez PP albo kartą różnie bywa.

Jest tam możliwość regulacji poziomu głośności przedłużanych dźwięków (sustain)? Normalnie można tym sterować odpowiednim pedałem, ale posiadam tylko on/off i doskwiera mi to w innych bibliotekach, że nie można z góry ustawić mocy co często wyznacza charakter utworu :(.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena