Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: KVR Audio Developer Challenge 2012 2012/12/08 06:41 #18554

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
4 edycja KVR Developer Challenge 2012 , dobiegła końca. W rywalizacji wzięło udział 55 wtyczek , na które oddane zostało w sumie 4219 głosów, które pochodziły od 1198. Zwycięzca pierwszej edycji zgarnął 2246 dolarów (sponsorami nagrody są darczyńcy - w sumie 153 osoby).
Nadal można dokonywać wpłat na potrzeby nagrody

KVRaudio dziękuje wszystkim, uczestnikom, głosującym, darczyńcom, pobierającym a przede wszystkim dziękuje uczestnikom. Już teraz KVRaudio zapowiedział, że kolejna edycja DC13 rozpocznie się wcześniej, co da przyszłym uczestnikom więcej czasu na przygotowanie aplikacji

A zwycięzcą jest.... ThrillseekerXTC producenta Variety of Sound. Producent ten wygrał również ostatnią edycję DC z roku 2009 wtyczką FerricTDS - Tape Dynamics Simulator.
Przewaga liczności głosów była dwukrotna w stosunku do do wtyczki, która zajęła drugie miejsce
Dzięki zajęciu pierwszego miejsca Variety of Sound zgarnie 30 % nagrody głównej.

Drugie miejsce przypadło wtyczce Proximity opracowanej przez vladg/sound
Trzecie miejsce zajęła wtyczka Kamioooka , - polifoniczny syntezator modularny opracowany przez g200kg

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KVR Audio Developer Challenge 2012 2012/12/08 07:05 #18555

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Tak też myślałem, że VoS wygra, on zawsze wygrywa :P. Drugie miejsce to jednak dla mnie zaskoczenie. Testowałem tą wtyczkę, wydaje się profesjonalna Ą i Ę, ale tak naprawdę efekty są dosyć słabe i nie robi dosłownie tego do czego jest przeznaczona, bardziej to efekt placeboo. Kamiooka świetna wtyczka, autor zapowiada dalszy rozwój, bo na czas konkursu nie można było dodawać nowej funkcjonalności. Irytuje trochę słabszy silnik dźwiękowy i takie dziwne rezonanse na wyższych nutach, ale już za sam koncept i wartość edukacyjną miejsce się należy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KVR Audio Developer Challenge 2012 2013/01/08 17:31 #18872

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Pietia napisał: Zwycięzca zgarnie: 1217 dolarów:)

Wprawdzie poznaliśmy już wyniki, ale zmieniła się ostateczna kwota, która została rozdzielona między najlepszymi deweloperami: $2360

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena