Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

problem z bass expansion pack w nexusie. 2008/10/12 18:54 #1809

  • Bartkoo
  • Bartkoo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam!
Mam kłopot z wrzuceniem bass expansion packa do nexusa. Wersja Nexusa to: 1.4.0 i nexus ładnie mi się odpala. wchodzę na zakładkę system , żeby zaimportować "bass expansion pack" do nexusa lecz wyskakuje mi że nexus ma za mało miejsca itd...(wyskakuje błąd w języku ang. ale to po skrócie go przełożyłem :D) Więc ktoś kiedyś tłumaczył mi że trzeba pokombinować w File Settings w FL-U (tak w ogóle to mam 5. wersje). Więc ja pokombinowałem i zrobiłem takie coś. Na samym dole gdzie pisze "VST extra search directory" wybrałem lokalizację gdzie znajduję się ten bass expansion pack. następnie w tabelce już również wybrałem tą samą lokalizację i folderek ładnie pojawił mi się w browserze. Ba! nawet mi się rozwija i pokazuje zawartość (1. raz doszedłem do tego "stopnia" xD) i klikam lewym klawiszem myszki na NBE (tak pokazuje mi FL nazwę w skrócie "nexus bass expansion") ale wtedy wyskakuje mi takie coś:

"ZipMsgXX.res is probably not bound to executable Missing String ID is: 11001 ."

jedyne wyjście to kliknąć " OK" więc wciskam i wyskakuje taki coś:

Couldn't find any FLP file in this zipped archiwe.


ktoś wie co zrobić? baaardzo prosił bym o pomoc niech wyjaśni mi ktokolwiek jak to zrobić aby działały mi expansiony ;/ . Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

O:problem z bass expansion pack w nexusie. 2008/10/12 21:58 #1813

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Głupot niesamowitych narobiłeś. VST extra search folder ma służyć do wyszukania dodatkowych wtyczek VST, a nie do expansionów Nexusa. Używasz pewnie pirackiej wersji Nexusa i dlatego wyskakuje Ci błąd. Nawet wiem jaki. Tak czy siak na tym forum odpowiedzi nie znajdziesz. Tu nie pomagamy w sprawie nielegalnego oprogramowania.
Temat został zablokowany.

O:problem z bass expansion pack w nexusie. 2008/10/14 11:03 #1818

  • Bartkoo
  • Bartkoo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
niech ci będzie! ale głupotą dla mnie jest to ze nie mozecie zrozumiec ze moze nie kady ma mozliwosci kupna nexusa! takie to trudne do pojecia? nie dziekuje bo nie mam za co.
Temat został zablokowany.

O:problem z bass expansion pack w nexusie. 2008/10/14 11:57 #1819

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Ahh te dzieci :D

\temat zamykam
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena