Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problem z działaniem wtyczek VST 2013/02/02 15:01 #19160

  • Trackittronic
  • Trackittronic Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Szukałem podobnych tematów, ale nie znalazłem rozwiązania. Mój problem polega nie tyle na instalowaniu, co na działaniu wtyczek. Otóż instalacja przebiega prawidłowo. Problem zaczyna się po odpaleniu. Otóż pokazuje mi się cały interfejs i działa preset który był ustawiony automatycznie. Natomiast kiedy chcę coś w zmienić, wybrać inny preset czy zmienić coś w brzmieniu wtyczka poprostu się zawiesza... Mówię tu głównie o Sylenth1, Zebrze i Podolski. Mam Fl Studio 9. Z góry wielkie dzięki!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Problem z działaniem wtyczek VST 2013/02/02 16:32 #19168

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Co znaczy, że się zawiesza, co konkretnie się dzieje? Nie wydobywa dźwięków czy wysypuje się aplikacja, albo cała wtyczka?

No i podaj też informacje o systemie i jego wersji 32 bity czy 64 bitowy. JAk długo chodzi system i jak bardzo dbasz o porządek?

Takie rzeczy mogą się dziać z wielu powodów, zazwyczaj przyczyną jest bliżej niezidentyfikowany bałagan na komputerze, brak aktualizacji do systemu, zainstalowane aplikacje które wchodzą w konflikt z bibliotekami z których korzystają wtyczki (np. Zebra czegoś tam wymaga), lub brak takich aplikacji. Ostatecznie też trefne pliki "nie_od_producenta".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Problem z działaniem wtyczek VST 2013/02/03 15:58 #19187

  • Trackittronic
  • Trackittronic Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
System jest 64 bitowy. Najpierw nie wydobywa dzwięków, a potem wysypuje się cała wtyczka.Systemu również długo nie aktualizowałem. Jeśli chodzi o porządek, to fakt ostatnio troche go zaniedbałem, możliwe, że tu leży przyczyna, ale jakby spojrzeć na inne wtyczki, np: DUNE, to nie ma najmniejszego problemu z działaniem. Cóż, zrobie format, re-install Fl i zobacze, czy problem się powtórzy :) Dzięki!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena