Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problem - PoiZone 2008/10/29 19:51 #1940

  • Severb
  • Severb Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak jak w temacie. Mam dosyć nietypowy problem z tym programem.
Może od razu napisze małe pytanie. Dotyczy to tych co używają PoiZone v2. Jak zrobiliście by pełna wersja tego programu/wtyczki współpracowała z FL Studio? Tzn. by dźwięki można było w FL używać. Bo ja mam z tym kłopot, mianowicie:
Ściągnąłem PoiZone v2 demo (wraz z nim jest też Morphine ale to nie ważne... ) . Więc instaluję PoiZone zgodnie z instrukcją (WAŻNE: Podczas instalacji są do zaznaczenia 3 punkty: Standalone, VSTI Plugin oraz FL plugin), właśnie według instrukcji by PoiZone zrobił się pełną wersją trzeba zaznaczyć TYLKO VSTi Plugin. Więc zaznaczm potem kopiuje pewny plik itd. I rzeczywiście PoiZone z wersji demo zmienił się na pełną. I tu jest problem. Ponieważ odznaczam punkt FL plugin, więc z wtyczka nie współpracuje z FL. W każdym razie nie mogę korzystać z dźwięków z wtyczki albo po prostu ja nie wiem jak je użyć bez załadowania tej wtyczki do FL. A gdy zaznacze punkt FL plugin to wszystko działa tylko że PoiZone wtedy jest wersją demo co m.in. przy zapisywaniu muzyki dźwięki z tej wtyki znikają. Co zrobić by dźwięki z wtyczki były w FL Studio i żeby oczywiście bez problemu swoje "dzieła" mógłbym zapisywać?
Jeśli nie da rady takiego czegoś zrobić to czy istnieje jakiś inny program podobny do PoiZone w takim który bez problemu można działać. Bez żadnych kombinacji itd :) Zaznaczam że dopiero co zaczynam z FL Studio więc za bardzo jeszcze nie orientuje się z tymi wtyczkami :P
Jeśli ten problem umieściłem w złym dziale to przepraszam :)

Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem - PoiZone 2008/10/29 20:05 #1941

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Jeżeli zaznaczysz opcję FL Plugin przy instalacji to wcześniejsza wersja zostanie zamieniona na nową. Z resztą z tego co pisałeś, udało Ci się to. Jeżeli zainstalujesz dodatkowo wersję VSTi to musisz w FL'u przeskanować folder z pluginami w celu odnalezienia nowo zainstalowanej wtyczki. Jak takie rzeczy się dokładnie robi dowiesz się z tego tematu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena