Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/13 11:28 #2330

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Może ktoś już zakupił Omnisphere Spectrasonics? Ten długo zapowiadany, i jak się okazuje bardzo rozbudowany pod względem brzmieniowym(biblioteka ponad 40GB) syntezator, mnie osobiście coraz bardziej ciekawi, może nawet będę się skłaniał do nabycia go;)
Ale proszę o Wasze zdanie i opinie, czy ewentualne doświadczenia :-)
Zapraszam do dyskusji.


Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/13 11:53 #2331

  • ogurez
  • ogurez Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja sie dolaczam do tego pytania korzystają z tego programiku naprawde liczacy sie na scenie Trance i nie tylko wykonawcy .Lecz nie sadze zeby Ktos tu z Nas posiadał ten program podobno masakrystyczne wymagania sprzetowe ;/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/13 12:09 #2332

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Myślę, że CoreDuo i 2Gb ramu starczą. Ale pewnie gdyby chcieć cały utwór oprzeć o Omnisphere i załadować kilka kopii do projektu to wtedy...

Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/15 15:58 #2356

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Wtedy byłby potrzebny SUPERKOMPUTER :D

Cóż, sam jestem zainteresowany wrażeniami z jego użytkowania
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/19 15:22 #2377

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Ale jak można dostrzec na coraz większej liczbie filmików w sieci instrument ten posiada multitimbral ( co prawda ośmioczęściowy, ale zawsze coś), co pozwoli nam w jednym instrumencie załadować do 8 barw i sterować nimi z poziomu modułu MIDI Out ;), tyle, że niektóre programy składają się z 4 do 6 , więc to i tak niewielka pociecha;)


A myślicie, że tak łatwo jest kupić Omni? Otóż złożyłem zamówienie w nadziei, że na weekend, będę mógł się oddawać presetowemu szaleństwu, a tu - ni ma.....
Jeśli będę miał szczęście to na przełomie roku, a jak nie to jeszcze później ;-((((( Dziwny kraj....
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/19 18:08 #2378

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Nie lepiej było ściągnąć piracką wersję (która ukazała się prawie natychmiast po premierze Omni), przetestować i ewentualnie wtedy kupić? Ciekawe co zrobisz jeżeli Ci się nie spodoba...chyba nie przyjmują zwrotów :p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie. 2008/12/19 18:47 #2379

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Lucas, "jak Cię lubię i szanuje" (jak mawiał mój tata) z taką radą to zszedłeś poniżej jakiegokolwiek poziomu. To jakbym miał "rąbnąć" nową S klase i sobie pojeździć i stwierdzić czy pójdę do salonu sobie kupić! Ehh.
Jasne, że nie przyjmują zwrotów, ale nie ma co zwracać! Widziałem cacko w działaniu i wywala z "trzewików" aż słoma leci!! Brzmienia szalone, powykręcane, ale i pełen zestaw" klasyków", wszystko aż się prosi, żeby na nim grać. Więc bez obaw ;) do zestawu nowy interfejs audio, ot maszyneria:D
Jak wsio uruchomię, wpadnij posłuchaj, daleko nie masz;) a i forumowiczom jakieś wrażenia przedstawię.... Puki co jednak kręcę Blofa ;) coś trzeba działać;)
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie. 2008/12/19 22:55 #2380

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
kaziorkaski napisał:

To jakbym miał "rąbnąć" nową S klase i sobie pojeździć i stwierdzić czy pójdę do salonu sobie kupić!


hehe gorszego porównania dawno nie słyszałem.
Jak chcesz kupiś S'ke idziesz do salonu na jazdę próbno, nie musisz jej rąbać!!!!!!
a jak nie jesteś doświadczonym, znanym producentem który ma $ i może sobie pozwolić na zakupy "prawie że w ciemno" to troche lipa jest jak wydałeś roczne kieszonkowe na coś co okazało się nie takie zajebiste jak sie wydawało. Co?? Złożysz reklamacje do rodziców??
Dlatego piractwo pitractwem ale...co innego jakby mozna było gdzieś np. w wawie isć do sklepu i posiedzieć przed tym ze 2h.

Elo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena