Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Spectrasonics.Atmosphere Problem 2009/08/18 20:41 #5001

  • edwardd55
  • edwardd55 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,mam pytanie jak po kolei zainstalowac Spectrasonics.Atmosphere bo sa tam pliki NRG i doslownie nie wiem jak to zrobic. Mam 2 foldery key_manuals_update i drugi SpectraMove,Spectrasonics.Atmosphere.6.CD-WoLfMaN,Prosze o jakas podpowiedż.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Spectrasonics.Atmosphere Problem 2009/08/23 14:08 #5013

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
edwardd55 napisał:

Witam,mam pytanie jak po kolei zainstalowac Spectrasonics.Atmosphere bo sa tam pliki NRG i doslownie nie wiem jak to zrobic. Mam 2 foldery key_manuals_update i drugi SpectraMove,Spectrasonics.Atmosphere.6.CD-WoLfMaN,Prosze o jakas podpowiedż.


taki temat pewnie już był wystarczy poczytać ale niech będzie ;-)

potrzebujesz programu do napędów wirtualnych na komputerze(chyba że takowy już masz zainstalowany)

montujesz kolejno wszystkie płyty CD od 1 do ostatniej w jednym z napędów wirtualnych z tym iż nie możesz montować kolejnych CD w innym napędzie wirtualnym niż ten z którego zaczołeś całą procedurę instalacji ;-) gdyż program zgubi ścieżkę instalacyjną i przerwie instalację i po ptakach ;-)

instalator programu tworzy z tych 6 CD jeden duży plik który waży bagatela 4GB i jest spójna całością dla samej wtyczki z która będziesz pracował czyli Atmosphere

po zakończeniu instalacji bazy danych dla wtyczki odpalasz hosta np: FL Studio
oczywiście do pełnego działania wtyczki potrzebny jest proces aktywacji tej wtyczki czego chyba nie muszę Ci tłumaczyć bo to oczywiste ;-)

powodzenia życzę i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena