Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Harmony VST 2009/10/29 10:37 #5588

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam !
Mam problem z pewną wtyczką VSTi a dokładnie chodzi mi tutaj o Harmony Improvisator... Na pewno przez wszytkich dobrze znana wtyczka... A więc po instalacji wtyczki i ustawieniu opcji zamiast dźwięku Harmonii słyszę dźwięk zwykłego pianina, nie wiem co się dzieje? Czy może jest coś źle ustawione? Proszę Was o pomoc ! Nie wiem co robić...

... z góry dziękuje za pomoc :) mam nadzieję, że ktoś wie co tu jest grane (?) :)
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Harmony VST 2009/10/29 11:07 #5589

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
... trochę wpadłem z głupim pytaniem :D znam już odpowiedź na to pytanie, może niektórzy też mają taki problem :) a więc to służy do tego by podłączyć pod Harmonię jakiś instrument, np. Vanguard. Ustawiamy porty MIDI tak aby oba były takie same: Vanguard (Input MIDI Port = 1) i Harmonia (Output MIDI Port = 1) w taki sposób w np. Vanguardzie wybieramy sobie jakiś dowolny sound a w Harmonii za pomocą przycisków gramy melodie harmoniczne, ustawiając odpowiednie do tego opcje. Wtyka na prawdę super, jest świetna i sprawdza się w każdym rodzaju muzyki, na prawdę warto się w nią uzbroić i grać, kombinować :)

... moje pytanie - moja odpowiedź :P
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena