Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Korg pa4x - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje (2015-2022) 2016/10/31 09:00 #23724

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Pietia napisał: Mamy kolejne wydanie systemu operacyjnego dla instrumentu Korg pa4x (v1.2.4)
Producent usunął 4 błędy.
Po więcej informacji odsyłam do tekstu:
Co wnoszą kolejne wydania OSa dla Korga pa4x? (Korg pa4x tutorial)


Ostatnia mała aktualizacja systemu operacyjnego nie zaskakuje...osobiście spodziewałem się bardziej spektakularnych zmian (głównie w postaci nowych funkcji czy usprawnień).
Przypuszczać jednak można że taka aktualizacja nastąpi w drugiej połowie 2017 (wtedy to być może światło dzienne ujrzy kolejna odsłona Tyrosa o nazwie Genos).
Korg odwrócić częściowo uwagę od potencjalnych chętnych na model Yamahy odda w nasze ręce system z dodatkowymi użytecznymi funkcjonalnościami, brzmieniami czy stylami
Warto pamiętać, ze na chwilę obecną Korg pa4x jest tańszy niż Yamaha Tyros 5. Dodatkowym atutem jest fakt iż mamy tutaj do czynienia z technologicznie nowszym instrumentem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje (2015-2022) 2016/11/03 12:20 #23737

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Gdyby ktoś poszukiwał systemu v 1.2.4 dla Korga pa4x Musikant - znajdzie to tutaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje (2015-2022) 2016/11/16 11:46 #23750

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Jakby ktoś miał wątpliwości co do produkcji Korga pa4x.
Ten składany jest we Włoszech (made in Italy) - o czym świadczy informacja umieszczona na tylnym panelu.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Korg pa4x - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje (2015-2022) 2016/11/19 20:19 #23752

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Gdyby, ktoś zastanawiał się czy korg pa4x posiada wbudowany arpegiator- spieszę z odpowiedzią i potwierdzam. NIE POSIADA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje (2015-2022) 2016/12/09 20:55 #23778

  • karnet
  • karnet Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Muzyka jest jak rzeka, po prostu płynie
  • Posty: 221
  • Otrzymane podziękowania: 11
Witam
Bardzo ciekawy dział i pomocny, szkoda tylko że tak późno trafiłem na ten portal ( bo KORGa Pa4x Musikant mam dopiero od 2-ch tygodni) ale i pomimo to i tak wiele mi ten portal pomógł. Ciekawe informacje, linki itp. Świetna robota! Dzięki
Pozdrawiam Janusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje (2015-2022) 2016/12/10 09:31 #23779

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

karnet napisał: Witam
Bardzo ciekawy dział i pomocny, szkoda tylko że tak późno trafiłem na ten portal ( bo KORGa Pa4x Musikant mam dopiero od 2-ch tygodni) ale i pomimo to i tak wiele mi ten portal pomógł. Ciekawe informacje, linki itp. Świetna robota! Dzięki
Pozdrawiam Janusz


Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. O wszelkich nowinkach staram się informować na bieżąco:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje (2015-2022) 2016/12/12 11:01 #23784

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Często otrzymuję telefony z zapytaniem o dodatkowe brzmienia samplowane. Tutaj niestety firma Korg się nie popisała. Sama nie zajmuje się sprzedażą
dodatkowych brzmień a producentów trzecich, którzy takie pliki oferują jest na lekarstwo. Jedną z nich jest firma Dynamix.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje (2015-2022) 2016/12/18 18:46 #23799

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Korg pa4x posiada ograniczenia jeśli chodzi o możliwości przetrzymywania nowych brzmień samplowanych, z których korzystamy na co dzień. Te czytane są bezpośrednio z pamięci RAM, a której ilość jest ograniczona.
Szkoda, że producent nie pomyślał o możliwości wykorzystania przestrzeni dyskowej, którą mamy do dyspozycji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena