Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x)

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2016/08/07 14:26 #23626

Dziekuje bardzo,teraz odczytalem wiadomosc i bede testowal.Lecz czy moge prosic o mala instrukcje jak zaladowac ten preset w instr.?jak go wgrac?Jak tylko przetestuje to dam komentarz odnosnie preset.pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2016/08/07 20:30 #23630

• Pietia
  • Pietia Avatar
  • Administrator
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Otrzymane podziękowania: 178
wojciechPA napisał:
Dziekuje bardzo,teraz odczytalem wiadomosc i bede testowal.Lecz czy moge prosic o mala instrukcje jak zaladowac ten preset w instr.?jak go wgrac?Jak tylko przetestuje to dam komentarz odnosnie preset.pozdrawiam
W celu załadowania presetu wokalnego należy na płycie czołowej wcisnąć przycisk Media a następnie wybrać nośnik na - najczęściej pendrive - na którym znajduje się plik presetu po czym proszę wskazać - po wcześniejszym rozpakowaniu - plik z presentem i kliknąć Open na wyświetlaczu a następnie po powtórnym kliknięciu na prezent wybrać komendę Load. Wskazać jednocześnie komórkę do której ladujemy preset.
Jeśli będą jakieś pytania proszę pisać śmiało.
Ostatnio zmieniany: 2016/08/07 20:33 przez Pietia.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2018/03/10 20:19 #24808

• sevko
  • sevko Avatar
  • Nowicjusz
Tak czytalem ze korg Miusikant ma owiele lepsze ale niewiem z kond moge pobrać. Sprawdzałem pocztę ona przekierowywane mnie na te stronkę a jaka cena ze presety. Jak cena?
Ostatnio zmieniany: 2018/03/12 08:04 przez Pietia.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2018/03/12 08:07 #24811

• Pietia
  • Pietia Avatar
  • Administrator
sevko napisał:
Tak czytalem ze korg Miusikant ma owiele lepsze ale niewiem z kond moge pobrać. Sprawdzałem pocztę ona przekierowywane mnie na te stronkę a jaka cena ze presety. Jak cena?

Przykładowy preset w ramach oferowanego zestawu można pobrać z tej strony.
W przypadku szczegółów proszę o kontakt telefoniczny (nr telefonu w stopce).

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2018/03/13 20:57 #24813

• sevko
  • sevko Avatar
  • Nowicjusz
wysle mi pan numer kontaktowy na meila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2018/03/14 06:26 #24814

• Pietia
  • Pietia Avatar
  • Administrator
sevko napisał:
wysle mi pan numer kontaktowy na meila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bardzo proszę numer został wysłany na wskazany adres. W razie czego proszę sprawdzić folder że spamem.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena