Stali czytelnicy z pewnością zauważyli, że vsti.pl wiele uwagi poświęca instrumentom klawiszowym, i choć adres witryny na to nie wskazuje nadal wspólnym mianownikiem dla technologii VST oraz instrumentów klawiszowych jest MUZYKA. Zarówno keyboardy, syntezatory hardwerowe jak i te w postaci wirtualnej (programowej) służą kreowaniu aranżacji, setów, beatów itd.
 
Zastanawiasz się nad różnicami pomiędzy wybranymi modelami? Zajrzyj do sekcji Porównania Instrumentów
 
Nie da się ukryć, że technologia VST jest dużo bardziej z przodu w porównaniu z tym, co oferują współczesne instrumenty klawiszowe - nie jest to jednak żadną przeszkodą dla inżyniera dzwięku, pasjonaty, muzyka czy homerecordera. W codziennej pracy jedni cenią żywe instrumenty, inni te wirtualne, sterowane za pomocą odpowiednich urządzeń MIDI. 
 
 all keyboards logos
Na stronie vsti.pl znajdziesz bogactwo materiałów, które z pewnością przydadzą się właścicielom instrumentów z logo:
Na bieżąco prezentujemy co ciekawsze plotki jak i potwierdzone informacje na temat przyszłych oraz obecnych modeli pochodzących od różnych producentów.
keyboardsmusic

 

Drogi Internauto, jeżeli zaczynasz swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi, szukasz odpowiedniego keyboardu czy syntezatora, a może po prostu poszukujesz rozwiązania czy wyjaśnienia działania takiej a nie innej funkcji w instrumencie, koniecznie odwiedź wydzieloną do tego celu sekcję na naszym Forum, oznaczoną jako Instrumenty klawiszowe.

Zapraszamy do korzystania oraz brania czynnego udziału w dyskusjach. Rejestracja jest BEZPŁATNA. Zarejestruj się już teraz.
 
keyboardsmusic