Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: XM - new112_18 (Demo) 2011/12/21 17:55 #14705

  • xmaniek
  • xmaniek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • https://www.facebook.com/xmaniek86
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 2
No ja jednak jestem odmiennego zdania. Uważam, że to jednak melodia jest ważniejsza bo to ona tworzy strukturę utworu i wywołuje emocje... Chodzi mi o to, że dana melodia powinna zachwycać bez względu na to czy została zagrana na gitarze klasycznej, fortepianie, starych brzmień Atari czy najnowszych instrumentach elektronicznych. Za każdym razem powinna przekazywać takie same emocje. No oczywiście jest to też ściśle zależne od nurtów muzycznych.
Ogólnie dyskusja jest na temat, który nie ma właściwie końca, jak najbardziej szanuje zdanie innych bo wszystko zależy od punktu widzenia każdego z nas.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: XM - new112_18 (Demo) 2011/12/23 23:45 #14727

  • Pierdyl
  • Pierdyl Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • W życiu piękne są tylko chwile
  • Posty: 95
  • Otrzymane podziękowania: 3
A wg mnie ważne jest i brzmienie i sama melodia. Jedno bez drugiego emocji u słuchacza nie wzbudzi. Każdy kto ładował kiedyś jakieś MIDI fajnego kawałka do fla na jakiś pierwszy lepszy synth czy pianino i włączył play to wie, że to nie to... Odpowiedni dobór brzmienia ma kluczowe znaczenie które daje to "coś". A z drugiej strony nawet najbardziej zajebiste brzmienie zagrane nieodpowiednio, nie da tego efektu i polotu do którego się dąży...

A kawałek interesujący :) Poczekam czekam na pełną wersje
Pierdyl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pierdyl.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena