Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:Automation clip 2008/11/20 14:47 #2168

  • cichy666
  • cichy666 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
NIe jestem pewny czy to to samo, ja uzywam czesciej "Edit event" mozna to znalesc w 'Browserze' tym po lewej, a automation clip'ach, jesli powtorzylem sposob to przepraszam...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Automation clip 2008/11/20 18:48 #2171

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
cichy666 napisał:

NIe jestem pewny czy to to samo, ja uzywam czesciej "Edit event" mozna to znalesc w 'Browserze' tym po lewej, a automation clip'ach, jesli powtorzylem sposob to przepraszam...


Jak najbardziej jest to alternatywna metoda wykorzystywania automatyki, jednakże Automation Clips są bardziej poręczne. W Fl Studio 7 pojawiła się możliwość konwersji danych edytora zdarzeń (Edit events) na automation clip

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Automation clip 2009/04/05 22:20 #3897

  • Coodack
  • Coodack Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 38
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zrób tak..Kliknij na galke glosnosci danego instrumenu(moze byc w step sequencerze) i wybierz
Automation Clip.Teraz wyberz w step sequencerze ponizej suwaka jest taka zakladka,kliknij na niej automation clip.Nastepnie w playliscie (tym oknie nieco nizej,nie tym z klockami) kliknij,i pojawi Ci sie ten antomation clip.Teraz mozesz sobie regulowac glosnosc,ustawiajac odpowiednio ta "kreske" w automation clipie.Chyba o to Ci chodzilo:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena