Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

[Oferuję] Edycja plików MIDI (MID) - spraw by Twój Korg pa3x zabrzmiał zawodowo 2014/12/09 17:23 #22575

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Zakupiłeś pliki midi i nie potrafisz ich wyedytować?
Nie jesteś zadowolony z efektów swojej edycji?
Nie masz czasu na przygotowanie repertuaru opartego o pliki MIDI?
Chcesz aby w końcu Twoje pliki midi zabrzmiały zawodowo wykorzystując możliwości Korga pa3x?

Oferuję Państwu jedyną możliwość zakupu obrobionych plików MIDI, dzięki którym Twój instrument nareszczie zabrzmi.

Na czym polega oferta i jak to działa?

1. Przesyłają Państwo własne pliki midi na moją skrzynkę pocztową (po uwczesnym kontakcie) pliki przeznaczone do obróbki, które miałyby być w przyszłości wykorzystane w instrumencie Korg pa3x (pliki w formacie *.mid) - decyzja o plikach przeznaczonych do edycji należy do Państwa (oferuję również pomoc w pozyskaniu interesującego nas pliku).

2. Ze swojej strony przeprowadzam obróbkę wykorzystując możliwości sekwencera instrumentu Korg pa3x (w tym również transpozycja do wybranej przez Państwa tonacji, usuwanie nabicia...)

3. Obrobione pliki odsyłam na Państwa skrzynkę pocztową po uwczesnej realizacji płatności na podane w mailu konto.

4. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od ilości plików przeznaczonych do obróbki oraz aktualnie realizowanych zamówień innych Klientów.

W ramach oferty otrzymują również Państwo ustawienia procesora Maxx Audio oraz Maxx EQ.
Wysyłam na skrzynkę pocztową przykładowy obrobiony i nieobrobiony plik, dla porównania.
Pełną listę dostępnych obrobionych plików wysyłam na pocztę po uprzednim telefonicznym kontakcie.
W przypadku pytań proszę o kontakt: tel. 503-326-918

For english
MIDI files processing - for Korg pa3x. Make your Korg sounds professional

Have you bought some MIDI files for your Korg Pa3x but cannot edit them?
You are not satisfied with the effects you’ve achieved during your MID song processing?
You have no time for preparing repertoire consisting of MIDI file?
Would you like in the end your MIDI files sounds professional using possibilities of the Korg pa3x?

Below offer is for you

I can offer you possibility to buy processed SMF Standard MIDI files, that really satisfy your ears as a Korg pa3x user.

How does it works?
1. You will send me Standard MIDI files you are interested in on my emailbox (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) to make some processing operations (all files must be available in MIDI format.
2. I will perform MID processing by means of Korg pa3x sequencer (transposition, removing unnecessary tacks etc…)
3. Processed files are sent back on your emailbox (earlier payment have to be given on my PayPal account)
4. Execution time depends on the number of files which are intended to process by other clients
5. The offer include Maxx Audio and Maxx EQ settings (these are also sent on your email box as screenshots with preferred settings)

For all interested people I can send one non-processed and processed file to make a comparison for your own ear
In case of any questions please feel free to contact with me by contact form
You can also make a phone call: +48 503-326-918

Below image should be helpfull for you:



Przykładowe pliki to testów (An example of SMF files for testing needs):

Plik załącznika:

Nazwa pliku: Anexamplef...oses.zip
Wielkość pliku:72 KB


Bearbeitung von MIDI-Dateien (MID) - mache es möglich, dass dein MIDI-Instrument (z.B. Korg pa3x) professioneller klingt
Auf Deutsch
Du hast MIDI-Dateien gekauft, kannst diese aber nicht editieren?
Du bist mit den von dir erstellten Effekten nicht zufrieden?
Für eine Aufbereitung der Repertoires, die auf MIDI-Dateien basieren, hast du einfach keine Zeit?
Willst du, dass deine Midi-Files mit Hilfe der Entertainer-Workstation „Korg pa3x“ endlich professionell klingen?
Ich biete dir an, MIDI-Daten so zu bearbeiten an, dass dein Instrument endlich gut klingt.

Das Verfahren ist folgendes:

1. Du schickst deine eigenen MIDI-Dateien für eine Aufbereitung auf mein E-Mail-Konto, wobei die Dateien in Zukunft in einem Instrument/Keyboard „Korg pa3x“ benutzt werden sollen. (Alle MIDI-Dateien müssen im MIDI-Format sein - *.mid). Die Entscheidung über die Dateien für eine Aufbereitung liegt bei Dir (dem Eisender). (Ich biete dir auch die Erstellung der Dateien an, falls du daran Interesse hast.)
2. Von meiner Seite führe ich die MID-Aufbereitung mithilfe eines Korg pa3x Sequencers (Transposition gemäß von dir gewünschter Tonart, removing unnecessary tacks etc) durch.
3. Aufbereitete Files sende ich auf deine-Email-Adresse (nach Eingang der Zahlung auf mein PayPal-Konto) entsprechend meiner Zahlungsaufforderung per Mail.
4. Die Wartezeit ist von der Menge der Files und dem Arbeitsaufwand für die Aufbereitung abhängig sowie der allgemeinen Auftragslage.

Im Rahmen des Angebotes erhältst du auch Prozessoreinstellungen: Max Audio und Max EQ.
Ich sende auf dir auf deine-Email-Adresse eine Musterdatei. Diese kannst du vor und nach der Bearbeitung vergleichen.
Nach vorherigen telefonischer Vereinbarung sende ich dir auf eine Liste mit verfügbaren Files.
Wenn du Fragen hast, dann ruf bitte an.
Meine Telefonnummer ist +48503-326-918.

Ein paar Informationen über mich selbst.
Mit Instrumenten der Körg-Marke beschäftige ich mich seit dem Jahr 2011 (ich führe Schulungen, Vorführungen und MID-Aufbereitungen durch.
Wenn du weitere Informationen per Mail oder während des Telefongesprächs brauchst oder wenn du mich einfach kontaktieren willst, bevorzuge ich die Korrespondenz/das Gespräch auf Englisch.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

[Oferuję] Edycja plików MIDI (MID) - spraw by Twój Korg pa3x zabrzmiał zawodowo 2015/02/28 13:00 #22791

  • TOMASZEK1971
  • TOMASZEK1971 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeżeli to nie sprawi kłopotu to chętnie przesłuchał bym jakąś próbkę pzerobionego utworu.Interesuję mnie też cena.
Tomaszek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Oferuję] Edycja plików MIDI (MID) - spraw by Twój Korg pa3x zabrzmiał zawodowo 2015/02/28 13:14 #22793

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Prosz o kontakt drogą telefoniczną, ewentualnie proszę pozostawić swój numer telefonu oddzwonię i powiem co i jak.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Oferuję] Edycja plików MIDI (MID) - spraw by Twój Korg pa3x zabrzmiał zawodowo 2015/04/26 15:43 #22920

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Wybrane pliki MIDI które miałem przyjemność obrabiać na życzenie klienta:

Czadoman - Ruda tanczy jak szalona
Power Play - Hana hana
Vegaas - Lubie jeansy
After party - Bananowa Agnieszka
Weekend - Ona tanczy dla mnie
After Party - Nie daj życiu sie
Piersi - Balkanica
Enej - Symetryczno liryczna
UB40 Kingston Town
Piotr Szczepianik - Goniąc kormorany
Paula - od dziś
Krawczyk - pokochaj moje marzenia
Akcent - królowo nocy
Video - idę na plażę
Milano - Bara bara bara
Bella Donna
Guolec Orkiestra - Bo lato rozpala
Happy End - słoneczna kalifornia
Fanatic - Czarownica
Boys - Jestes szalona
Irena Jarocka - Kawiarenki
Czerwone gitary - Ktos mnie pokochal
Lemma Lemma
Maryla Rodowicz - Małgośka
i wiele innych
Za tę wiadomość podziękował(a): pc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Oferuję] Edycja plików MIDI (MID) - spraw by Twój Korg pa3x zabrzmiał zawodowo 2015/04/26 16:07 #22921

  • TOMASZEK1971
  • TOMASZEK1971 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0
Weekend - Ona tanczy dla mnie - kolego admin prześlij próbkę na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomaszek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Oferuję] Edycja plików MIDI (MID) - spraw by Twój Korg pa3x zabrzmiał zawodowo 2015/05/03 09:54 #22931

  • si.wy
  • si.wy Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja również poproszę kilka próbek, rozeznam się w temacie mój e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Oferuję] Edycja plików MIDI (MID) - spraw by Twój Korg pa3x zabrzmiał zawodowo 2015/05/03 13:14 #22933

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

si.wy napisał: ja również poproszę kilka próbek, rozeznam się w temacie mój e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki zedytowane w pa3x nie zagrają dobrze na pa900 (testowane)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Oferuję] Edycja plików MIDI (MID) - spraw by Twój Korg pa3x zabrzmiał zawodowo 2015/06/02 12:07 #22982

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Pełną listę przetworzonych plików wysyłam zainteresowanym na maila.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena