Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Banned From TV REMIX 2008/10/21 16:43 #1876

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Coś tam łapie z tego Fl Studio ale żeby zaraz najlepszy?
nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek wygłaszł taka kwestię:)
z tego co zauważyłem po tylu latach ślęcznia nad tym vsti to to że jeszcze dużo się muszę nauczyć
i wbrew pozorom bardzo dobra znajomość takiego czy innego programu do produkcji dzwięków nie wpływa kompletnie na produkcje które robimy lecz tylko pomaga
jesli nie potrafimy dobrze poskładać dzwięków w jedną dobrze brzmiącą całość cała nasz wiedza idzie na marne...

no może poza kilkoma wyjatkami jak Lukas Klauze czy Pietia którzy to potrafia tą wiedzę przekazać innym w dość przystepnym języku

myślę że każdy przyzna że w muzyce chodzi o to by pokazać emocje i uczucia a nie tylko suche bity bum bum bum trata ta i nic więcej..."Kalwi&Remi,Doda,Mandaryna itd, itp.

pozdrawiam wszystkich FL maniaków

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Banned From TV REMIX 2008/10/21 18:28 #1878

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
myślę że każdy przyzna że w muzyce chodzi o to by pokazać emocje i uczucia a nie tylko suche bity bum bum bum trata ta i nic więcej..."Kalwi&Remi,Doda,Mandaryna itd, itp.

I o to właśnie chodzi! Piękne słowa!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Banned From TV REMIX 2008/10/23 15:30 #1902

  • chuson
  • chuson Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
ryhard napisał:


myślę że każdy przyzna że w muzyce chodzi o to by pokazać emocje i uczucia a nie tylko suche bity bum bum bum trata ta i nic więcej..."Kalwi&Remi,Doda,Mandaryna itd, itp.

Piekne słowa

Dzieki za odpowiedzi :* przetestuje te wtyczki a jak cos to bede was molestowal na forum o odpowiedz hehe
Troche czasu siedze w FLu ale nigdy nie zastanawialem do czego sluzy ten Stereo Separator co mi pokzales nawet na niego uwagi nie zwracałem ;D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena