Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

FPC 2011/04/19 10:37 #11963

  • shiz
  • shiz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam problem poniewaz zalezy mi na FPC w FLu ale niemoge znalesc wersji z dzialajacym sciagnolem z 10 roznych instalek w roznych wersjach od 8 do 10 rowniez ta z tej strony i bez roznicy czy program dziala jako demo czy jest zarejestrowany zawsze brakuje mi jakis wavow lub program niemoze ich przeczytac niemam pojecia jak temu zaradzic moze ktos ma jakies pomysly lub spotkal sie z takim problemem? Zgory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FPC 2011/04/19 11:45 #11964

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Skąd pobierasz te wersje instalacyjne FL Studio?

Nie wiem w czym problem bo zrozumieć nie mogę, cały opis na jednym oddechu bez przecinków i kropek w jeden kit. Weź to napisz po ludzku ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:FPC 2011/04/20 09:07 #11969

  • shiz
  • shiz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ok a wiec jeszcze raz Pobieralem te instalki z roznych stron rowniez z vsti i w zadnej z nich FPC niedziala wiec moze ktos niech przesle link zkad moge pobrac w 100% dzialajacego Fruita

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FPC 2011/04/20 10:28 #11972

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
www.image-line.com/

Logujesz się na swoje konto w prawym górnym rogu "Sign In". Następnie po prawej stronie masz wykupione i zarejestrowane licencje - pobierasz wersję z linku który tam jest wyświetlany. Instalujesz na czysto po usunięciu wcześniejszych nie działających wersji (także ręcznie jakby coś pozostało). Na końcu pobierasz klucz aktywacyjny z tego samego miejsca co wyżej. Powinno wszystko działać.

Jeżeli chcesz korzystać tylko z wersji demo to wchodzisz na www.flstudio.com gdzie w dziale demo pobierasz oficjalną instalkę z różnych serwerów. Program działa nielimitowanie przez czas nieokreślony ograniczając tylko możliwości zapisu projektów.

FPC jest natywną wtyczką dostarczaną razem z FL Studio za darmo w każdej wersji. Nie jest rozpowszechniany osobno. Dlatego powinien działać w każdej oficjalnej instalce jako pełna nieograniczona wersja, nawet w niezarejestrowanym FL Studio.

Poza tym dalej nie napisałeś w jakim sensie nie działa. Nie wczytuje się w ogóle?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:FPC 2011/04/20 16:45 #11975

  • shiz
  • shiz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
pobieralem tez z strony Producenta niewiem w czym jest problem ale FPC niewczytuje Midi i Wavow niedziala wogole no i ninewiem jak temu zaradzic KWAS

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FPC 2011/04/20 16:57 #11976

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Midi wczytuje się do piano rolla, FPC nie zapisuje midi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FPC 2011/04/21 09:02 #11985

  • shiz
  • shiz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wiem ze nie zapisuje midi ale z midi tez mi wyskakuje problem A w FPC jak otwieram plugina to pokazuje ze niemoze przeczytac Wavow ktore notabene sa w katalogu tylko niedzialaja i o co z tym chodzi To niemama Pojecia niewiem oco chodzi z tym FLem ogolnie wszystko jest git i moge inny automat sciagnac VST ale i tak chcialbym wpelni dzialajaca instalacje zobacze jak to bedzie napewno jeszcze z tym pokombinuje Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FPC 2011/04/21 09:07 #11986

  • shiz
  • shiz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
wiem ze niezapisuje midi ale z tym tez mam problem pozatym w Fpc on mi nieczyta wavow ktore sa w katalogu ale niedzialaja i niemam pojecia czemu tak jest ale nic to napeno jeszcze pokombinuje zeby odpalic Fl i porobic troche bitow :P tak czy siak sadze ze 10 ma kiepski interfejs graficzny ja bardziej jestem przyzwyczajony do starego interfejsu z paternami wiec raczej bede szukal dzialajacej 9 xxl Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena