Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Sytrus 2008/05/30 20:31 #403

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam.Ściągnąłem sobie "TimmyTechno-Ultimate Sytrus Pack" i nie wiem gdzie to wklepać żeby odsłuchać te presety.Może dla niektórych to błachostka ale dodam,że jestem jeszcze w fazie początkującej gdyż pracuje na FL-u od pół roku.Pierwszy raz ściągnąłem presety bo z wtyczkami daję radę.Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanatyków komponowania muzyki.ELK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sytrus 2008/05/30 20:52 #404

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Aby móc korzystać z presetów w formacie *.fst należy:
  1. utworzyć katalog np. Techno w katalogu: C:\Program Files\Image-Line\FL Studio 8\Data\Patches\Plugin presets\Generators\Sytrus - przy założeniu, że taka jest Twoja domyślna ścieżka dostępu do katalogu, w którym zainstalowałeś aplikację Fl Studio
  2. rozpakować zawartość paczuszki z brzmieniami pobranej z witryny vsti.pl
  3. otworzyć Sytrusa
  4. rozwinąć listę z brzmieniami: te będą widoczne w postaci listy w kategorii: Techno



Pozdrawiam
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sytrus 2008/05/30 21:28 #405

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wielkie dzięki !!! Działa Elegancko.Pozdrowienia.ELK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sytrus 2008/05/31 11:38 #410

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Chyba coś nie tak zrobiłem bo nie mam podziału w "Generators" tak jak załączyłeś na obrazku tylko wszystkie presety są razem.Te nowe co wrzuciłem mają taki sam dzwięk,wszystkie.Co robić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sytrus 2008/05/31 14:00 #411

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Aby presety były wyświetlane w postaci tzw. drzewa (tak nak na powyższym screenie) należy na liście z presetami! zaptaszkować pozycję: tree display - ostatnia pozycja na liście z brzmieniami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sytrus 2008/05/31 14:50 #413

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie mam tego.Jest tylko "Randomize" i "hybridize".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sytrus 2008/12/10 08:58 #2297

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
A do mnie dotarło wreszcie, że jednak produkty Image line są bardzo dobre! Sytrus i PoiZone mnie w ostatnich dniach zupełnie zauroczyły.
To prawda, dywagowałem ostatnimi tygodniami nad Gladiatorem i może nie będę tu roztrząsał kwestii czy lepszy ten czy tamten, bo nie jeden napisze, że najlepiej mieć oba, i pewnie będzie miał rację.
Postanowiłem jednak, pozostać lojalny firmie (choć nie bez znaczenie jest tu oczywiście brzmienie) i zainwestować w Sytruska (cena taka sama jak Gladiatora, a w zasadzie niższa po upuście dla użytkowników FL, 10% !!), czy z czasem dorzucę do zestawu PoiZone, się okaże.
Co mnie przekonuje do Sytrusa?
Jest zdaje się bardziej dopracowany, jak dla mnie bardziej przejrzysty, daje większe możliwości i łatwiej, zaingerować poważnie w brzmienie. Nie mówiąc już o syntezie FM!
Dlaczego piszę o tych właśnie dwóch? Połączyłem oba w Layer, czyli Sytrusa i PoiZone, i wcisnęło mnie w fotel. Taki zestaw to jest moc!
Polecam ;)

Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaziorkaski.

O:Sytrus 2008/12/10 15:04 #2300

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Możliwości jakie daje Fruity Layer są naprawdę imponujące - i wcale nie potrzeba mieć znakomitych wtyczek, by uzyskać bardzo ciekawe brzmienie. W końcu co dwie wtyczki pracujące razem to nie jedna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena