Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/03/22 08:27 #19953

  • zawasz
  • zawasz Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
ostatnio wyczytałem na innych forach zagranicznych o takim pliku jak PA3X_SRV.pkg Do czego on może służyć?? nigdzie nie można nawet go znaleść. Tak się zastanawiam, bo może przy pomocy tego pliku dałoby się w końcu wgrać OS Muzykanta do International. Jeżeli ktoś posiada wiedzę na temat tego pliku to proszę o wypowiedzenie się na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/03/22 10:42 #19955

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

zawasz napisał: ostatnio wyczytałem na innych forach zagranicznych o takim pliku jak PA3X_SRV.pkg Do czego on może służyć?? nigdzie nie można nawet go znaleść. Tak się zastanawiam, bo może przy pomocy tego pliku dałoby się w końcu wgrać OS Muzykanta do International. Jeżeli ktoś posiada wiedzę na temat tego pliku to proszę o wypowiedzenie się na forum.


Na jednej ze stron można wyczytać, że może to być plik, który znajduje się domyślnie na pendrive Korga, a który używany jest w chwili wykonywania ewentualnych napraw przez serwis – jednym słowem plik serwisowy działający na zasadzie bootowalnej płyty z systemem Windows – jednym słowem umożliwia on załadowanie pliku OS oraz res do pamięci ROM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/07/01 19:45 #20733

  • zawasz
  • zawasz Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
uważam, że już czas najwyższy aby KORG umożliwił wgranie OS z Musikanta do International lub poprawić ostatni OS bo zaczyna mnie denerwować, a poza tym długo nic nie uaktualnił. Wiem, że się uparłem na ten OS, ale już taki jestem. Musimy mówić o tym głośno. Może ktoś powiedzieć, że jak mi się nie podoba to zmień sobie na Musikanta, ale po co hehe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/07/01 20:05 #20734

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

zawasz napisał: uważam, że już czas najwyższy aby KORG umożliwił wgranie OS z Musikanta do International lub poprawić ostatni OS bo zaczyna mnie denerwować, a poza tym długo nic nie uaktualnił. Wiem, że się uparłem na ten OS, ale już taki jestem. Musimy mówić o tym głośno. Może ktoś powiedzieć, że jak mi się nie podoba to zmień sobie na Musikanta, ale po co hehe


I słusznie, osobiście mam cichą nadzieję, że lada moment Korg zaprezentuje kolejną aktualizację. Patrząc na nowe modele, w ich oprogramowaniu znaleźć można kilka co ciekawszych zmian, które ucieszą nie jednego właściciela pa3x (niezależnie od wersji)
Z drugiej strony myślę, że Korg czeka do września (a generalnie do czasu zaprezentowania przez Yamahę kolejnego Tyrosa?) Wiadomo, że są różne metody na odwrócenie uwagi:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/12/01 09:38 #21655

  • zawasz
  • zawasz Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam. Cały czas mnie nurtuj temat przeróbki wersji INTER.. na MUZ.. . Zastanawia mnie taka możliwość, a mianowicie, jakby wgrał kopię zapasową z MUZykanta do International, ciekawe co by wyszło. Nie mam już swojego PA3X - sprzedałem, teraz trochę żałuję. Czekam na pa900, może trafi się używany :)
Może ktoś posiada odpowiednią kopię zapasową z MUZYKANTA, a mógłby ją wrzucić to poproszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/12/01 12:58 #21657

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

zawasz napisał: Witam. Cały czas mnie nurtuj temat przeróbki wersji INTER.. na MUZ.. . Zastanawia mnie taka możliwość, a mianowicie, jakby wgrał kopię zapasową z MUZykanta do International, ciekawe co by wyszło. Nie mam już swojego PA3X - sprzedałem, teraz trochę żałuję. Czekam na pa900, może trafi się używany :)
Może ktoś posiada odpowiednią kopię zapasową z MUZYKANTA, a mógłby ją wrzucić to poproszę.


Wgranie kopii zapasowej, która uwzględniałaby style zgromadzone w ramach sekcji Favourite pomiędzy wersjami International i Muzykant jest możliwe. Kopia taka zawierałaby również style z muzykanta, jednakże te nie zagrają właściwie, z uwagi na inny zestaw wybranych brzmień jakim posługują się oba modele.

Jeszce raz napiszę, gdyby było możliwe przeniesienie zawartości muzikanta do International, w skali 1:1, tej pierwszej straciłoby jakikolwiek sens, nie mówiąc już o spadku sprzedaży.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena